Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizes, dagadt lábfejre milyen...

Vizes, dagadt lábfejre milyen kenőcs, krém létezik, ami hatásos?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra semmi, sajnos. Pihenj sokat és emeld meg a lábaid fekvés közben, pl egy párnát tegyél alá!
2012. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnőm a vadgesztenye krémet javasolta,én nem használtam,mert csak hébe-hóba vizesedek.

38hkm

2012. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen kenőcs nem segít!

Sok minden okozhatja, nekem még az almakúra sem viszi le már, csak részben a lábfejemen/lábszáramon lévő vizet!

De próbálkozni lehet!

Próbáld meg az almakúrát, egész nap almát eszel(hajtja a vizet) és sovány sajtot, ezt egy héten kétszer megcsinálhatod! Nekem eleinte használt!

Meg éjszaka is párna van a lábaim alatt, meg egy takaró, hogy lejjebb menjen reggelre!

Próbálj meg több fehérjét enni és kevesebb szénhidrátot, az is segít kicsit a helyzeten!! :)

37hkm

2012. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!