Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csináljam? Bővebben lent!

Hogy csináljam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A babánk novemberben érkezik majd. A karácsonyt mindig a családdal töltjük, szent estét itthon a férjemmel, de a második napot már úgy, hogy elmegyünk egy másik városba 35 kmre a lakhelyünktől, busszal, apu kijön értünk a pu-ra. Onnan kocsival elmegyünk, egy másik városba, ott három helyre megyünk (apuék,papa, keresztszülők), és onnan este majd haza.

Ezt a picikével nem tudom majd megcsinálni, hiszem, nem fogom a gyermekemet rángatni ide-oda, csak mert a család nem tud összegyűlni egy helyen.

Ti hogyan oldottátok ezt meg? Mennyi idős volt a baba, amikor már mentetek vele hosszabb távra is?

Mit csináljak a családdal? Ti mit csináltok, hogyan csináljátok?

Köszönöm előre is!



2012. júl. 31. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

igaz az en lanyom dec. kozepen szuletett, de en mar joelore megmondtam mindenkinek, hogy karacsonykor ne szamitsanak rank, nem fogom a gyereket hurcibalni sehova. anyamek 220 km-re laknak, meg persze az en mamam es keresztanyamek szinten, siman megertettek, raadasul anyam csak par nappal karacsony elott ment el tolunk, par napot itt volt segiteni a gyerek szuletese utan. ebbol semmi gond nem volt. a ferjem csaladja itt lakik velunk egy varosba, es minden evben "csaladi banzaj" van 25.en. alig 1 km-re laknak szerintem, de nekik is megmondtuk hogy ne szamitsanak rank. egyreszt mert ezren vannak ott ilyenkor, az hianyzott volna hogy az ujszulottem elkapjon valami lappango nyavalyat valakitol, hangosak, raadasul a ferjem nagyszulei (ott szokott lenni a "buli") szeretnek igencsak sporolnk a futessel, ugyhogy semmikeppen nem akartunk menni. hat ok persze kicsit huztak a szajukat (marmint anyosomek abszolut egyetertettek velunk, csakhat a nagyszulok...). na mindegy, lenyeg hogy engem nem erdekelt, nem mentunk es kesz. persze utana amikor vege lett, boldog boldogalan atjott hozzank, ugyan tenyleg csak ot percre, amit meg kibirtunk.

szerintem te is batran mondd meg, hogy ilyen picivel nem szivesen utazgatnatok jobbra-balra, raadasul busszal. Ja azt meg hozzateszem, nekunk van kocsink, de igy se vallaltuk be.

2012. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 1. 08:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik lányom okt. 23án született, hát simán kihagytuk a karácsonyt! Aztán eljött mindenki, aki tudott, aki nem, az megvárta, amig 3 hós lett, kb. akkor kezdtünk eljárogatni jobban. (Egyébként irigyellek a nagymamáért, az enyém sajnos nem élte meg a dédunokákat, de még biztosan ő is megérti, ha másképp nem tudjátok megoldani! )A legfontosabb a baba egészsége! Könnyű szülést neked! Egy két lányos anyuka
2012. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!