Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek EST-re. Kinek...

Holnap megyek EST-re. Kinek indult be tőle a szülés? Mennyi ideig tart? Tényleg nagyon kellemetlen? Bent lehet velem a párom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az az EST egyáltalán? én már szültem, de még csak nem is hallottam erről.
2009. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem NST?
2009. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Emlőstimulációs terheléses ctg. Az amikor az emlőbimbót stimulálni kell és így figyelik a méh tevékenységét.
2009. máj. 23. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tyűűű...hogy mik nem vannak? =) És ez azért van hogy meginduljon a szülés? Vagy ez mire jó?
2009. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú,nekem 4 gyermekem van,most várjuk az 5.-et de ilyenről még én sem hallottam!!Ebben mi a pláne??Mire jó ez?
2009. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt a méhlepény működésének megfigyelésére csinálják. Azt figyelik vele, hogy el tudja-e látni a szerepét. ha nem jó az eredmény, akkor azonnal megindítják a szülést.

Megindulhat a szülés a vizsgálat közben, mert a méhben összehúzódásokat vált ki. Én már lassan egy héttel túlhordom a babát és ezért csinálják.

2009. máj. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!