Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után a következő...

Missed ab. után a következő ciklusban lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ha 3-6 hónapnál előbb jön össze az baj?
2009. júl. 18. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Mindegyik doki mást mond!

Én azért nem vállaltam hamarabb, mert ugye kaparás volt és nekem és dokimnak az volt a véleménye, hogy ki kell pihenni a dolgot a szervezetnek!

Mert akármennyire is vigyázott sérülhetett ott bent bármi! Fel a fejjel!!!!

4 hós baba anyukája

2009. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ja és utána 3 hónappal jött csak meg, első voltam!!!
2009. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szia.

attól függ hány hetes voltál. ha 12 hét előtt akkor azt szokták mondani első rendes mensi után próbálkozhatsz.

nekem 18 hetesen volt januárban :(

2 mensit vártunk és egyből sikerült. már 17 hetes vagyok.

egyébként orvosa válogatka ki mennyit mond.

2009. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj! Ilyenkor még a szervezet jobban "emlékszik" a terhességre, könnyebb is teherbe esni. Nekem a doki azt mondta, nyugodtan próbálkozhatunk egyből. Az első hónapot mi kihagytuk, én még nem voltam rá kész lelkileg, de aztán a másodikban már össze is jött a baba ismét. És most minden rendben is van eddig. :)

Sok sikert nektek is!

21 hetes kismama

2009. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.6hetes vagyok pár nap van a műtétig.minél előbb szeretnék újra babát várni,úgy érzem csak így tudom kiheverni ezt a mérhetetlen fájdalmat.2 évet várta erre a babára.
2009. júl. 18. 09:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem majd a műtét utáni kontroll vizsgálaton fogja megmondani a doki, hogy készen áll-e a szervezeted. Nekem november végén volt a műtét 8 hetesen, rá 3 hétre kontroll, és ott mondta meg, hogy teljesen helyre jöttek a "dolgaim", várjunk meg 1 mensit és újra lehet próbálkozni. Akkor elsőre össze is jött, azóta 29 hetes pocis vagyok:) Szerintem mindenképp várd meg, hogy az orvos hogy vélekedik, aztán az ő tanácsára kezdjétek el újra a próbálkozást!

Mielőbbi gyógyulást és babásodást kívánok!

2009. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt missed ab-om tavaj májusban. Kivártuk a 6 hónapot, és most hogy már orvoshoz akartam fordulni miért nem esek teherbe, most sikerült. Különben én úgy tudom hogy a terhesség nagyságátol függ hogy hány hónapot javasolnak a pihenésre. Én 11 hetes voltam sajnos! Nem értem mire vár az orvosod, nekem szegény picikém mikor elhalt akkor este elkezdtem görcsölni és vérezni nagyon, mint mikor megindul egy szülés, és mire bementem a korházba már kilökődött csak kipucolták a méhemet. Neked is ilyen jellegű a problémád? Bocsi hogy megkérdeztelek!
2009. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szia!nekem uh-on vették észre hogy kisebb a petezsák 17mm -ről 15.4mm megállt a fejlődésben de nincs semmi panaszom.nem görcsölök és nem is vérzek.én kértem pár nap haladékot hátha...
2009. júl. 18. 12:25
 9/13 anonim ***** válasza:

És szívhang volt?

Azért kérdezem, mert én is hasonlóképpen jártam. Elmentem a 9 hetes UH vizsgálatra, ami meg volt beszélve, és az orvos nem talált szívhangot. Tünetem semmi nem volt. Beküldött kórházba, ott megnézték mégegyszer. Teljesen jól fejlődött volt, tehát a doki szerint 1-2 napja történhetett, hogy leállt a szíve. Azt mondta, olyan baja volt, ami összeegyeztethetetlen az élettel, nem vizsgálgatják. Nagyon rendes dokim volt a kórházban, azt mondta, lehet még egy focicsapatnyi. Na, akkor ez vígasztalt a legkevésbé. Mihelyst nem érzed jól magad, irány a kórház!!!

Amúgy nekem 3 hónapot javasoltak, ki is vártuk, mostmár újra próbálkozunk, remélem, minél hamarabb sikerül. Fel a fejjel, ez nagyon sok nővel előfordul, bár tudom, sovány vígasz.

2009. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
első uh-on csak petezsák rá 1 hétre már látszott a szikhólyag de nem volt még szívhang.azért mentem vissza mert nem akartam úgy elutazni hogy nem tudom minden rendben van.
2009. júl. 18. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!