Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Támogatjuk egymást a következő...

Támogatjuk egymást a következő ciklusban?

Figyelt kérdés
Nekem ma reggel jött a nemvárt,nem olyan erős még,de sajna nincs baba:(Remélem,h köv hónapban sikerül.Nekünk ez kistesó projekt:)Májusban volt egy biokémiai terhességem:(Most ez lesz a 3.havi clostys hónapom.
2011. aug. 18. 14:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Szia !


Nekem is megjött bár 20.-án kellett volna ... Nekem sem erős de eddig 3 negatív teszttel úgy gondolom így is marad !

Mi is kistesóra dolgozunk :) Én is nagyon szeretném ha következőleg sikerülne ! Picit tartottam ettől a terhességtől még ha nagyon is akartam volna ,mert amikor együtt voltunk rá 2 napra előjött valami fertőzés ama nem szerencsés kezdés ... No akkor ha 28 naposak általában a ciklusok akkor most mikor lenne a legjobb együtt lenni a párommal ?

2011. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
12-16nap között.Hőmérözől vagy ovu tesztelsz esetleg?Úgy könnyebb lenne a pé-d meghatározni.Szorítok Neked is!
2011. aug. 18. 15:19
 3/46 anonim ***** válasza:
Igazából a cervixnyákot figyelem ! Írnál pár dolgot a többi kettőről ? Te melyiket használod ?
2011. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nekem 17-en jott meg 15-re nem vartam,de mar akkor este es masnap is volt gyenge pecsetelesem:(!Nekunk ez az elso honapunk volt!A ciklusaim 45 nap korul vannak,ami az orvosom szerint rendbe van meg van peteeresem!Homerozok es szinte biztos voltam hogy nekem sikerul elsobol ezert is szerda reggel bogve jottem ki a furdobol!Hatha ebbe a honapba osszejon!Jah es Elevitet szedek meg baratcserjet hatha rovidul a ciklusom egy kicsit!

24/L

2011. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Hőmérőzni nem nagyon tudok,mivel éjjel többször is kelek a kisfiamhoz,így nincs megfelelő ébredési hő.Keres rá a neten vagy a ciklus.hu-n tudod regisztrálni magad és vezetni a hőgörbét és ott sok hasznos infót is találsz erről.Ovutesztet a vateráról rendelek 65Ft/dbért.Keress itt rá a gyakorin,van leírás,hogy hogyan érdemes használni.
2011. aug. 18. 19:07
 6/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakozom:)

Nekem is ma reggelre jött meg, és mi is kistesóra gyúrunk:) Már lassan 1 éve, és 2 éves elmúlt a kisfiam.

"A"

2011. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá ! Az biztos ,hogy napokig rajta leszünk a tesóügyön :))) Első voltam
2011. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Hát mi is az biztos:)De miért van az hogy ha már vagy egy bébi,mégis nehezen jön össze a tesó?
2011. aug. 19. 12:22
 9/46 anonim ***** válasza:
Nekünk alapból nehezen jött össze ! Már túl voltam 1 Inszemináción ami nem sikerült ,utána fogant meg a babám 4. hónapra spontán !
2011. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 kabymaci ***** válasza:
Sziasztok nekem is most jött meg 19.én 13.án kellett volna...Most próbálkozunk a 2 hónapja de eléggé elkeseredtem.Nekünk még nincs babánk most szeretnénk az elsőt.Eddig figyeltem az ovulációt ,nyákot de nem jött össze, most arra a döntésre jutottunk hogy csak spontán fogjuk a dolgokat csinálni, ha kell össze jön, ha nem nem.Drukkolok mindenkinek sok szerencsét :)
2011. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!