Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után a következő...

Missed ab. után a következő ciklusban lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ha 3-6 hónapnál előbb jön össze az baj?
2009. júl. 18. 08:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Nekem szrdán volt Missed ab-om, hétfőn tudtam meg, hogy baj van. Én is nagyon le vagyok kenődve, és több dokival is beszéltem. Az én magándokim azt mondta, hogy 3 hónap után újra lehet próbálkozni. A kórházban is beszéltem egy szimpatikus fiatal dokival, aki megvizsgált műtét előtt, és még "orvostanoncok" is ott hallgatták a kérdéseimet, és ő azt mondta, hogy ne aggódjak két hónapon belül újra terhes lehetek.

Szóval fel a fejjel, és kitartást, már mi is várjuk nagyon, hogy leteljen a kiszabott idő.

2009. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 leilakármen válasza:
Szia ! Sajnos nekem is missed ab.volt ápr 4.èn nekem sem volt tünet ultrahangon vettèk észre 8 hetes voltam nekem tegnap mondta a dr úr h 3 hónapot vàrnikell a babatervezéssel mondjuk èn akkor sem szeretnék még de neked aztjavaslom h beszéld meg a dokiddal a szervezetednek még kell egykis idõ kivánok neked minden jót
2014. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

missed ab után könnyebb teherbeesni?

E vitamint szedek, az elősegítéséért :)

2015. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!