Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol van a barnazas a terhess...

Mitol van a barnazas a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Faj a hasam es most a bugyimon es a wc papiron is barna folt volt.A hasam mensi szeruen faj.
2009. júl. 18. 11:14
 1/7 A kérdező kommentje:
orvoshoz csak 3 nap mulva tudnek menni az nagy baj?mert nem vagyok otthon.
2009. júl. 18. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 8hetes,és 6hetesen barnáztam,de a doki rendben talált.Remélem nálad sincs semmi baj,bár szokták mondani,h nem túl jó dolog.Majd ird meg,h mi volt a dokinál.Szoritok!
2009. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 hetes vagyok
2009. júl. 18. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben a terhességi korban a hormongyengeség miatti barnázást ugye kizárhatjuk, lehet még méhszájseb, részleges méhlepény leválás, elpattant egy hajszálér, hematóma, ilyenek... Ha fájdalmaid vannak, akkor mindenképp menj be az ügyeletre, mert a barnázás az egész terhesség alatt "bajt" jelenthet, ha még görcsölsz is, akkor meg pláne.... Nem ijesztgetni akarlak, nekem is vol mindkét terhességem alatt, semmi baj nem lett belőle, de nem tudtam volna megbocsátani magamnak ha nem megyek orvoshoz. Jobb félni, mint megijedni, lehet hogy csak ártalmatlan hajszálérpattanás de lehet méhlepényleválás is, ezt csak szakember tudhatja, mi innen a monitor elöl nem:( próbálj orvoshoz menni

21 hetes

2009. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet például a méhlepényleválás jele.Pihenj sokat, vagy menj orvoshoz
2009. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen menj orvoshoz amint tudsz és beszéld meg vele a dolgot! Lehet, hogy nincs semmi baj, de jobb a biztonság. Az is lehet, hogy megerőltetted magad. Nem emeltél nehezet vagy hasonló? Pihenj most, szerintem az a legfontosabb és ne aggódj!

2009. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én bemennék az ügyeletre. Biztos, ami biztos.
2009. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!