Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. héten még semmi tünet, jó...

5. héten még semmi tünet, jó ez így?

Figyelt kérdés
A mellem fáj egy picit, ennyi. Se émelygés, se sok pisilés (annyit járok mint eddig is). A tesztjeim full pozik.
2012. aug. 2. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki :) Majd lesz még részed rengeteg émelygésben, hányingerben, esetleg hányásban! Jó babavárást! :)
2012. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem émelyegsz, annak csak örülj! Nekem csak hányingerem volt ha valami olyat ettem, amiről még nem tudtam, hogy nem jön be a Kicsimnek. Aztán a 8-9. hét körül volt két nap mikor émelygéses reggelem, délelőttöm volt. Azóta ha épp úgy feküdt, akkor volt hányingerem, de ez bármikor lehet a 9 hónap alatt.

Mellfájáshoz meg csak annyit, hogy valaki végig megkínlódik, valakinek az elején fáj utána nem. Nekem az elején fájt, majd enyhült és egy időre ismét visszatért. Néha 1-2 napra most is érzékenyebbé válik.

De ami biztos, minden terhesség más és más. Szóval attól, hogy te mondhatni tünetmentes vagy még lehet babád. De persze a tutit majd a doki tudja megmondani.

18 hkm

2012. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez még lemaradt: sűrű pisilési inger, ami ezt illeti van amikor többször megyek én is, van mikor kevesebbszer. Ez majd inkább akkor jelentkezik ha már nagyobb a babád és nyomja a hólyagodat.

Ismét a 18 hkm

2012. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmilyen tünetem nem volt, csak a mellfeszülés. Se hányinger, se émelygés, se hányás, semmi :)

Most a 19. héten az első igazi tünetem az, hogy gömbölyödik a hasam:)

Nem muszáj, hogy legyen tüneted!

2012. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülj neki hogy nem émelyegsz!Én sem émelyegtem eddig még,csak hányingerem volt,meg hánytam is eleget...De most már semmi különös nincs,csak ahogy nő a baba egyre jobban nyomja a húgyhólyagot és pisilnem kell többször mint eddig...De ez a tünet sem volt jelen mindig. 30 hkm

2012. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt,én is írtam ki ilyen kérdést mert én is aggódtam :)) a 9. héten volt 3x is ilyen durva hányingerem,amikor még a víz is levert,de nem hánytam!Mondjuk én pisilni járkáltam,meg a cickók is érzékenyek voltak,de már enyhült!

11 hetes, ikres kismami :)

2012. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam. Gratulálok mindenkinek a pocaklakókhoz!
2012. aug. 2. 10:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj és örülj neki! Nekem az egyetlen tünet a mellfeszülés volt és 8 héttől az álmosság. Most 14 hetes vagyok. Ha megnyugtat, menj el 2 hét múlva orvoshoz (7. héte előtt szerintem nem érdemes, mert úgysem látszik a szívhang..)
2012. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jövő hétre kaptam időpontot, 6 hetes leszek akkor. Mindegy, lehet, hogy meg sem néz még ultrahangon, gyógyszert kell iratnom ezért megyek.
2012. aug. 2. 11:50
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia.én is pont 5 hetes vagyok :) azon kívül hogy időnkként mensi szerüen görcsöl a hasam,meg fájdogál néha a derekam szinte semmi tünetem.néha mintha a gyomrom megemekedne,de nagyon ritkán.ez a második terhességem.fiammal nagyon fájtak a melleim.én abból tudtam annó,hogy terhes vagyok,most meg semmi.de ez sajna nem jelent semmit,mert előjöhetnek még a terhes tünetek :(


gratula mindenkinek a babához :)))

2012. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!