Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is reggel felkelés óta...

Nektek is reggel felkelés óta mozog a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem megállás nélkül mozog...Ilyet még nem csinált.Ugye nincs baj?
2012. aug. 2. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, ma aktív napja van! Simogasd, beszélj hozzá!
2012. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké,és köszi!!!!
2012. aug. 2. 10:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is nagyon aktív :) Már engem Ő ébresztett úgy kitolta magát az oldalamra. Szerintem baj nincs egyáltalán, igaz milyen imádni való mikor ezt csinálják? Vagyis én annyira szeretem. Hány hetes vagy?

30hkm

2012. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szombaton leszek 30 hetes én is!Igen imádni való,csak ilyet még nem csinált hogy megállás nélkül mozgolódik!Kedves 30 hetes kismama mikorra vagy kiírva?Üdv és boldog babavárást.
2012. aug. 2. 10:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Október 12re vagyunk kiírva! De már nagyon várjuk hogy elteljen ez a kis idő. Holnap megyünk 4Dre. Már 21hetesen is voltunk és már akkor is gyönyörű volt! Nektek mi lesz és mikorra vagy kiírva?
2012. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én október 13-ra vagyok kiírva,de a dokik szerint elöbb lesz meg mert nagyobb kb 11 nappal.Nem tudjuk hogy mi pontosan,eddig csak találgattak.Egyszer kisfiút mondott egy orvos,másodszor elmentem egy másikhoz az meg kislányt...Nektek mi lesz?
2012. aug. 2. 10:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a 21hetes 4D vizsgálaton kisfiút mondtak, pont viccelődtünk is mi lesz ha holnap bevágják hogy kislány :) :P Már minden babcucc tiszta fiús :) Nekem is a méretei alapján október 4. a dátum de én már nemtudom hogy melyiket nézzem :)Nevek vannak már? Nekünk Balázs lesz. Ha pedig véletlen mégis kislány akkor Anna :)
2012. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát mivel a kislányt mondták utoljára ezért Emilia lesz,ha pedig kisfiú akkor Deján.A fiú nevünk szerb név,mert a párom is szerb.
2012. aug. 2. 10:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Szép neveket választottatok!!!Üdv
2012. aug. 2. 10:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép nevek! Akkor sok boldogságok, könnyű szülést és Boldog babavárást még erre a "kis" időre!
2012. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!