Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baldachin-feltétlenül szüksége...

Baldachin-feltétlenül szükséges a kiságyba?

Figyelt kérdés
Mi csak ágyneműgarnitúrát vettünk a kiságyba: paplan, párna, fejvédő.
2012. aug. 2. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges, csak porfogó
2012. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem veszek, csak paplant és rácsvédőt. Párna is felesleges, mert a babák még nem fekszenek párnán, de később majd használható lesz.
2012. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem. Mert jó,hogy cukibb tőle az ágy... de való igaz, hogy porfogó, és ha nő a pici, legalább magára tudja borítani az állvánnyal együtt...
2012. aug. 2. 10:37
 4/11 A kérdező kommentje:
A garnitúra egyébként a babagarnitúra, pici, vékony párnával...
2012. aug. 2. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem volt de minek? arra jo volt ha tv ztünk nem zavarta a fény (villodzo fény) késöbb meg arra jo volt hogy nyáron szunyoghálos fajta volt s nem csipkedtékemg a szunyogok

a harmadik eset mikot letépte a lányzó! :D:D:D

2012. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell baldachin, de általában nem díszből szokták feltenni, hanem védi a babát a legyektől, szúnyogoktól, stb.

Párna sem kell, a feje alá elég lesz egy összehajtott textilpelust tenned majd. 2 éves lányom még mindig párna nélkül alszik.

Nézz majd körül, hogy hálózsák nem válna-e be jobban nektek, takaróból is elég egy babapléd, nem kell paplan egy csecsemőnek.


Persze cuki mind, de a babás boltok és babacuccok gyártói megpróbálnak mindent rásózni (tisztelet a kivételnek) a még tapasztalatlan leendő anyukára, apukára, aztán később a használat során jöttök rá, hogy mi volt felesleges.

2012. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

nekem tavaszi babám lesz, még gondolkozom hogy legyen e, mert a bogaraktól megvédi.

egyébként tényleg csak porfogó...

2012. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hálózsákot is vettünk már, a kis takarót csak akkor rakom majd rá, ha úgy gondolom, fázik. Egyébként novemberi baba lesz...
2012. aug. 2. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:
egyedül a fejvédőnek van értelme. Paplant, párnát sem használtuk soha, most másfél éves a lányom. Feje alá soha nem raktam semmit (pár hónapig textilpelenkát), amúgy meg pléddel takartam vagy hálózsákban alszik. Én baldachint vettem mert tetszik, és most a fiamnál is vettem+ fejvédő+ lepedő. Ennyi van a kiságyban.
2012. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szükséges feltétlenül.

Nekünk volt, és szerettük nagyon, mert akkor még egy szobában voltunk, és esténként mikor néztük egy kicsit a tv-t nem villogott a szemébe semmi.

2012. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!