Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaruháimból a legkisebb...

Babaruháimból a legkisebb 56-os méretű. Feltétlenül szükséges lenne beszereznem 52-eseket?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem felesleges venned 52-est, lehet hogy rá sem tudnád adni. 56-os tökéletes, de abból sem kell sok, mert hamar kinövi. Mondjuk mi alapból 62-es mérettel kezdtünk, az én fiam 4 és fél kilóval született.
2008. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Első kislányom 51 cm-vel született és csak 56-os és 62-es ruhákat vettünk az elején és teljesen jók voltak. Igaz, ő nyári baba volt, így főleg bodykat vettünk, amiknél ugye tényleg nem számít hogy egy picit nagyobbak. 38 hetes
2008. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Az én babám 3 kg os volt és 49 cm. Ránk még most jó az 52es, eddig az is nagy volt, most 2 hetes.

Ha tudod, hogy nem lesz túl nagy bébi, szerezz be 1-2 kisebbet, mert az 56os nagyon nagy tud ám lenni...:-)

2008. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem is voltak 52-es ruhák.Az 56-osakat is hihetetlen gyorsasággal kinőtte.Nem árt mindig eggyel nagyobbat venni:-)
2008. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia.Mi nem vettünk kisebb ruhákat,56-os mérettel kezdtük.

Hiba volt!Olyan nagyok voltak rá,hogy azt se tudtam mit adjak rá...Akkor kaptam egy ismeröstől pár 46,50-es ruhákat.

3130gr és 49cm volt mikor megszületett a kislányom,2890el hoztuk ki.Most 5hetes és az 56-os ruhák még mindig nagyok neki...Szerintem érdemes beszerezni pár apróbb kis ruhát :)

Minden jót

2008. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akarsz sok pénzt költeni, de biztos ami biztos alapon vennél 50-52-es ruhákat, akkor menj el turizni. Nagyon szép babaruhákat (mindent) lehet találni, és nagyon sok kicsi méret van. Én rengeteget szereztem be így, a legdrágább turiban is egy téli vastag rugi is csak 600 Ft körül van.
2008. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem vettem 52es ruhácskákat, 56osbol is csak párat, 62-esbol párat, és miután megszuletett a baba, vettunk még hozzá. Az 56-os volt jo (3500g, 51cm), de nem kell sok, mert 1 hónapon belul általában kinovik a babák. Inkább mostam gyakrabban. Most már 80-as rucikat hordunk, ezekbol már van tobb, mivel mászik, játszik és mindenfélét eszik a baba és gyakrabban kell átoltoztetnem.
2008. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!