Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP vérvételre a menstruációtó...

AFP vérvételre a menstruációtól számított kort, vagy az uh mérete szerint kort kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés
Legutoljára a nőgyógyásznál 11+ 2 naposan voltam, de akkor a baba a mérete alapján 12 +2 naposnak felelt meg.
2012. aug. 2. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A menzesz szerinti kort.
2012. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a baba mérete szerinti 16. héten voltam
2012. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Természetesen a baba mérete szerinti kor alapján.Az a biztosabb, most már számolj úgy.Nekem is úgy volt.


25 hkm

2012. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az Uh méretek alapján mentem el,mert azt mondta az orvos.És nem is volt semmi baj.
2012. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont az volt a gebasz, hogy az uh alapján 3 héttel nagyobbnak írta a gép, pedig tutira tudom, hogy mikor "csináltuk". 16+2 napon (uh szerint) vették le vért, hát alacsony is lett. 19+5 napra kaptam időpontot genetikai uh-ra, addig lerágtam magam, hogy valami baj van vele, aztán ott mondta a doki, hogy semmit nem tud rábizonyítani (ezek az ő szavai :)) nyugodjak meg, tuti hogy korán vették le a vért...
2012. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lenne még egy kérdésem. Akkor elég, ha tudom, hogy 1 héttel idősebb a babám az uh szerint, vagy menjek el megint dokihoz, hogy csináljon uh-t, még mielőtt bejelentkezem AFP-re?
2012. aug. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!