Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó menstruáció alapján 27...

Utolsó menstruáció alapján 27 hetes vagyok, ultrahang alapján 26. Akkor most hanyadik hetet kell figyelembe vennem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az uh pontosabb. Én is így jártam anno.
2012. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 12 hetes uh a legpontosabb.

27 hetesen 26 hetesnek nézték az uh-on, 32 hetesen pedig 30+4-nek.


A 12 hetes uh-n 4 nappal volt fiatalabb, mint a mensi szerinti kora, és pontosan 4 nappal is jött később, pedig a dokim már nevetett, hogy vagy 2 hetet rá fogok húzni az uh alapján.

2012. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2. írja. A 12 hetes uh-t. Az a mérvadó, a többi mérés az már inkább a baba genetikája. Pl. kisebb a feje és akkor már az összes mérete kisebb lesz. Nekem emiatt volt, hogy a 33. héten még csak 30 hetesnek mérték a bpd-ből kiindulva, bepánikoltam, de a dokim elmagyarázta. És neki lett igaza, 32 volt a fejátmérője, picike volt (mármint az átmérő), de attól még a gyerek nem volt az, közel 4 kiló volt és 60 centi. 40+4-nél született, pont ahogy kellett neki a 12. uh és a fogantatás szerint.
2012. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruációtól kell számolni. A baba lehet kisebb, nagyobb ez befolyásolhatja a heteket. De az az egy hét mindenkinél ott van legyen az + vagy - :)
2012. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!