Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy döntenétek? (abortusz)

Ti hogy döntenétek? (abortusz)

Figyelt kérdés
Én nem vagyok abortusz párti, de most elbizonytalanodtunk. Hat gyönyörű gyermekünk van, és szerettünk volna egy hetediket is, utolsó gyerkőcként. A lényeg hogy sikerült, de nem úgy ahogy mi gondoltunk. Valószínűleg hárman vannak. Így viszont nem tudjuk, hogy bemerjük e vállalni vagy sem. Kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan döntenétek, ha megfelelő anyagi hátteretek lenne. A legnagyobb gyerkőc is csak 2.os lesz, én meg nemsokára betöltöm a negyvenet.
2012. aug. 2. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
47%
Hármas ikrek, az egy csoda, eszembe sem jutna elvetetni! Azért gondolj bele, mire megszületnek már a nagy 3.-ős lenne, a többiek is egy évvel nagyobbak, értelmesebbek...
2012. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
67%
Jesszus, gratula a 6 gyerekhez, nem semmi, ráadásul most 3an vannak a pociban. Hát 9 gyerek elég húzós lenne nem?? Főleg 3as ikrekkel. Pláne hogy a legnagyobb 2.os, vagyis 8 éves. Így én nem hinném h vállalnám, hiába lenne biztos anyagi hátterem. De ezt nektek kell tudni!
2012. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
45%

szerintem fake.

6 gyerek a legnagyobb 2 osztályos, magyarul 8 éves, akkor évente szültél egy gyereket?

ezt orvosilag sem nagyon pártolják, nemhogy most 3as ikrek.

2012. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
14%

feltűnt hogy nem vagy abortuszpárti mivel vAn 6 gyerek..

nem értem minek ennyi gyerek????

jól jön a családi mi?

2012. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
75%

Istenem! Mekkora tirpák vagy utolsó!!!


Kedves Kérdező!

Eszembe sem jutna elvetetni, ez egy csoda! Biztos kapnátok támogatást mind anyagilag mind emberileg. Tartsátok meg, hidd el, soha nem bánnád meg!!!!!

Viszont, ha elvetetnéd, akkor egész életedben gyötörne a bűntudat!!!!

Kívánom, hogy jól dönts.

Sok boldogságot!!!

26+5 hkm

2012. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vetetném el. Ha jók az anyagi körülmények, akkor tutira nem. Ha van hely 7 gyereknek, akkor 9 gyereknek is van! :)
2012. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
74%

Hű, de gusztustalan volt az utolsó hozzászóló. Miért ítélkezel? Nem tudsz róluk semmit. Én azt gondolom, hogy a gyerek Isten ajándéka. Ha 3-at küld egyszerre, biztosan nem véletlen. Valószínűleg látja, hogy szerető család a tiétek, és gondos, jó édesanya lehetsz. :)

A legjobbakat kívánom nektek.

2012. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, már nem utolsó, hanem a 4-es hozzászóló, akire gondoltam. h gusztustalan a megjegyzése
2012. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
66%
Én is megtartanám. :-)
2012. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
90%

Hat en nem vallalnam.De nekem csak egy gyermekem van es nem is tervezek tobbet, ha esetleg vmilyen modon megis megfogannanak a harmasikrek akkor megtartanam oket termeszetesen.Igy lenne negy.Tobb gyermeket nem vallalnek jo anyagi korulmenyek kozott sem.Szerintem meg hat gyerekkel sem lehetseges minosegien foglalkozni egy szuloparnak nem hogy kilenccel.

Amugy ha hetet terveztetek akkor szerintem te eldontotted mar a masik ket baba sorsat is.

Sok boldogsagot!

2012. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!