Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes babás vagyok, van...

26 hetes babás vagyok, van olyan nap, hogy eléggé fáj a hasam, nem szúr fáj az egész. , a babát érzem mocorogni, úgyhogy baj nem lehet ugye? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 26 hetes vagyok (holnap leszek 27.). Nekem is szokott fájni néha, főleg, ha lemegyek sétálni, vagy ha ledőlök és megfordulok. A baba nagyon sokat mozog, a héten már teljesen kitolta magát, szinte érzem a kis végtagjait! :)

Emiatt én nem aggódom, szerintem normális jelenség.

Te miket érzel?

2012. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olyan mintha húzna a hasam,nehéz gondolom már van súlya.:)

Én hétfőn leszek 27 hetes és még nem igazán tudjuk mi lesz a pici.Nálatok?

2012. aug. 3. 12:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy már a súly miatt is érezzük ezt. Azért ha nem múlik el, és kellemetlen, akkor nézesd meg magad.

Nekünk kislányunk lesz. :) Vagyis nagyon remélem, mert már minden rózsaszín. A 16. és 20. heti uh-n is kislányt látott a doki, még mutatta a kis nuniját is. :)

Jövő héten megyünk 4D-re, már baromira várom.

Ti mentek? Vagy voltatok már, csak nem mutatta meg magát a babóka?

2012. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Voltunk 20 hetesen de nem mutatta meg magát,vagyis a doki azt mondta mintha nem lenne kuki.:D

De én erre nem merek még adni,és hátha bekukacosodik még,aminek nagyon örülnénk.:)

És nevetek van már?

Nekünk Lora vagy Noé.

2012. aug. 3. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor mentek legközelebb dokihoz? Gondolom azért már szeretnétek tudni...

Szép neveket választottatok.

Nekünk Bianka lesz. :)

2012. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptunk időpontot 4d-re szabi miatt,a másik dokihoz nem szívesen mennék.Így marad a 30 hetei sima uh.Ha meg tudják mondani tutira mi lesz akkor jó.Ha nem akkor a szülésig már nem is szeretnénk megtudni...:)És nálatok is 1 baba?
2012. aug. 3. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:

30. hét pikk-pakk itt van, és biztos megmutatja magát! :)

Igen, első baba, úgyhogy nagy az izgalom.

Nektek is első?

Te dolgozol vagy otthon vagy?

Én a 7. héttől itthon vagyok veszélyeztetettként. :(

2012. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is a 7.héttől ithol vagyok de nem vagyok veszélyeztetett csak 3 műszakban dolgoztam gyárban fizikai munkát.Igen nekünk is 1.baba már nagyon várjuk.:)

Úgy kaptunk volna időpontot 4d-re hogy utána 4-5 nap múlva 30hetes uh.Ezért feleslegesnek tartottam.:)

2012. aug. 3. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, hogy kislány vagy kisfiú.

Boldog babavárást és készülődést!! :)

Ja, és kívánom, hogy elmúljon a has fájdalom.

2012. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is viszont kívánom neked...:)

Ha nem felejtem el megírom..:)

2012. aug. 3. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!