Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kellett valakinek elvenni a...

Kellett valakinek elvenni a babáját a 18. héten? Miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Elvenni? Ezt hogy érted? Probléma volt, és meghalt a baba? Én csak ilyet tudok elképzelni. Másképp az én gyerekemet nem vehetnék el. Történt valami baj?
2009. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

NAgyon kevés a magzatív és talán nincs is veséje.. :(

Kész vagyok...

2009. júl. 18. 21:34
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Szia,

Voltál 18 hetes uh.-án?A vesét ott mondták neked?

Orvosod mit mondott?

2009. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Ó Istenem ez borzasztó. Segénykém, miket kell átélned. Jó orvosod van? Mit mond? Menjél el máshoz is, ha nem bízol meg benne 1000%-ig. (az első voltam)
2009. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem a femur vagyis a combcsont miatt paráztattak be,azt mondták rövidebb,és ez súlyos fejlődési rendellenesség kezdete.gondolhatod milyen pokoli napokat éltem át,mondták hogy ha akarok menjek el genetika vizsgálatra,felkerestem Ceizel Endrét,UH-t csinált,beszélgettünk,nagyon kedves! Bár már ritkán fogad,de a többi orvos is aki vele dolgozik,nagyon felkészült! Szóval kiderült hogy vaklárma!! Egy kó esett le!! Szóval szerintem megéri elmenned egy genetikai uh-ra,akár a Bajzsia is mert ott is nagyon jó genetikusok vannak!

Egyébként a kérdésedre válaszolva,bár nem szívesen írok ilyet,beindírják a szülést,ha ényleg rossz a helyzet. De kérlek ne itt kérj tanácsokat,mert itt nagyon eltérő válaszokat kapsz,és nehogy szívbajt hozzon rád egy-egy válasz! Semmi baj nem lesz! Hidd el!! Minnál több lehetőséget,orvost járj végig! Írj ha tudsz valami,nagyon szorítok!!

Ada.

2009. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos a szakma legjobbja látott :dr Hajdú Kriszta... Szóval nem reménykedem...
2009. júl. 19. 09:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,megértelek!Nekem is a 18. heti uhán mondták hogy nem él a baba.Meg kellett szülni.Nagyon nehezen tettem magam rajta túl, nem mondom hogy könnyű lesz, iszonyatos kitartás kell, és segítő háttér.Én már megbántam hogy nem mentem el akkor szakemberhez, pszihológushoz, lehet könnyebb lett volna a lelki gyógyulás.Rá másfél évre lettem ismét terhes.

Sok-sok kitartást és erőt nektek.

2009. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nekem a 19. héten halt meg a babám, elfolyt a magzatvíz. bár Ő még élt rá 1 napra is, de azt mondták, hogy a magzatvíz nem pótolható, így nem tud miben élni tovább. nekem is meg kellet szülni:( iszonyat volt!!!!

ez volt tavaly május végén. most a 10. héten járok, de minden nap egy rettegés, holott tudom, hogy a gondolatnak teremtő ereje van...

2009. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Lányok, akik meg kellett szüljétek: ugye nem láttátok a babát? Mert nekem ez a rémálmom, hogy látnom kell a pici lányomat, na, akkor azt hiszem tényleg megbolondulnék..

Köszönöm a válaszokat, szerencsére a férjem nagyon mellettem van, bent lesz velem egész nap a kórházban, és az egész család egy emberként áll mögöttem.

Ja, és fáj az ilyen csöpp baba megszülése?

2009. júl. 19. 19:43
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

szia. nekem is a 18 héten kellett megszülnöm mert nem volt szívhang. nem mutatják meg,sőt, vigyáznak nehogy meglásd. én még azt sem kérdeztem meg fiú volt-e vagy lány mert még azt sem tudtuk. nehéz feldolgoznia z biztos de a következőre kell gondolni.

most megint terhes avygok, 18 hetes. mindenpillanat aggódás és rémület.

kitartás!

2009. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!