Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kellett valakinek elvenni a...

Kellett valakinek elvenni a babáját a 18. héten? Miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 19:14-es vagyok. nálam is nagyon figyeltek arra, hogy még csak véletlenül se láthassam, az szerintem is még egy plusz élethosszig tartó trauma lett volna. nekem is kislányom volt...:(testileg nem fájt, én jó ügyeletest és szülésznőt kaptam ki. epidurálist kaptam és folyamatosan nyomatták belém az oxitocint, meg a fájdalomcsillapítót.szóltak, hogy ha a legkisebb fájdalmat érzem, azonnal jelezzem, és máris jött a következő adag. ezért nagyon hálás vagyok nekik! nálam így is 4 óra hosszáig tartott, de fájdalom nélkül.

és ez már 100%? nincs remény? ha nincs, akkor a legnagyobb lelkierőt kívánom Neked, és hogy utána fel tudd dolgozni ezt az egészet! engem pszichiátriára, meg pszichológushoz küldtek(mert már a 3. babám volt), rendesen kettétört a dolog, de nem kell szégyellni! az a lényeg, hogy teljes egészében át tudd majd élni a gyászt, mert az nagyon fontos a későbbiek miatt is! nem tudom, mit mondhatnék még, újra sírok...gondolatban veled vagyok!

2009. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Lányok, nagyon sajnálom, hogy nektek is át kellett élni...

Utolsó! Neked 3 babád ment el? Nekem van egy kisfiam (20 hós), és ez a második vetélésem. Az első a 8. héten volt, ez meg most..18. ... :(

Mi történt a 3 babával? Mi volt a baj? Mikor mentek el? Jaj, belegondolni is rettenet.

Én meg holnap megyek kórházba... Valami jótanács?...

2009. júl. 20. 19:53
 13/18 anonim ***** válasza:

Jótanács? hát...remélem, mostanra már túlvagy rajta...:(!

még annyi, hogy ha sírni kell, sírj, ha hisztizni, csapkodni, tedd azt. ezt az érzést sajnos úgysem veheti át tőled senki, így neked kell átélned/túlélned/megélned a fájdalmat, a hiányát, az emlékeket...mindent! az csak külön jó dolog, ha a családod, párod tud ebben támogatni. de teljesen úgysem tudod velük ezt megosztani, hiszen benned élt a babád, Te voltál egy vele.igazából erről rengeteget lehet(ne) beszélni, de tényleg az idő tud eljuttatni egy kicsit könnyebb szintre, és tényleg valahogy el kell majd engedni-legalábbis annyira, hogy tudd majd élni az életedet!

A 3 baba? az első 2 2005-ben volt, 5-6 hetesen mentek el. a 3. tavaly májusban hagyott itt 19 hetesen. csak elfolyt a magzatvíz, állítólag hirtelen fellépő fertőzés a magzatburkon.??? ki tudja? utána kezdtek el kivizsgálgatni. kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, állítólag emiatt volt mind3. A ki.aszott hormonok, és semmit nem tudsz róla, és nem tehetsz ellene. majd' 1 éve gyógyszert szedek. most, hogy kiderült a baba, megint megemelték a szintet. remélem, mostmár minden rendben lesz, mert tényleg felakasztom magam...( majd írj, hogy hogy vagy!

2009. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, ami veled történt. Nem tudom, írtam-e, nekem is a második.

Pénteken fognak műteni, vagy fogok szülni, fél óra múlva kiderül, hogy döntött a bizottság.

Csütörtök este fekszem be, beteszik a tágítót.

És miután vége a mizériának, kivizsgáltatjuk magunkat. A párom is, én is. Megnézetem a hormonjaimat is, biztos, ami biztos. Erre kell, hogy legyen pénz, még ha a fene fenét eszik is...

Köszönöm, hogy leírtad a történeted, tiszta szívből hiszem, hogy most minden rendben lesz nálad!

2009. júl. 21. 16:38
 15/18 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, én is remélem:)... na? mit mondtak a dokik a pénteki napról? egyébként ez a kivizsgálásos dolog, meg hormon-nézegetés semmibe nem kerül, csak olyan dokit kellene keresnetek, aki egyáltalán gondolatban tudja, hogy merre induljon el a kivizsgálások terén, mit milyen sorrendben nézessen.Spermavizsgálat(ezzel a férjed kilőve, a többi már csak a tiéd), peteérés-nézegetés, vérvételek a ciklus meghatározott napjain, fertőzés szűrés... sok sikert, és nagyon erős lelkierőt Nektek!
2009. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Kaparás lesz altatásban...

Lesz erőnk, mert nem szeretnénk még egyszer koppanni. Jobb tudni, ha van valami a háttérben.

Puszi neked és boldog babavárást!

2009. júl. 21. 19:12
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Nagyon sokat gondolok rád! Ada.
2009. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ada! Köszönöm, jól vagyok már... a lelkem is gyógyulgat, bár egy heg örökre ott marad.

Ez a 2009es év nem az én évem.

Köszönöm az érdeklődést!

Puszi

2009. aug. 23. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!