Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és most kezd...

17 hetes vagyok és most kezd meg jönni az étvágyam. Ti is ekkor kezdtetek enni? És hogy most meg jött az étvágyam akkor innentől kezdve hízni fogok nem fog elmúlni?! Szeretnék hízni.

Figyelt kérdés
Az első babámmal ilyenkor már 4 kg tartottam de most a második babámnál még az 1 kg-ál.Ti mikor keztetek el naon hízni?
2009. júl. 18. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

18 hetesen terhesgondozáson még egy kg-val sem voltam több, mint az elején. 20 hetesen voltam kórházban, mikor onnan hazajöttem elkezdett nagyon-nagyon jó étvágyam lenni.

A hatás nem maradt el, most a 28. hétre 4,5 kg jött fel.

2009. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok és nálam most nőtt meg az étvágy. Eddig nem (vagy csak fél kilót) híztam. Nekem is a második terhességem és az elsőnél én is hamarabb híztam.
2009. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!