Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem igazi fájás, attól még...

Ha nem igazi fájás, attól még tarthat egész nap?

Figyelt kérdés
40+2 hetes kismama vagyok. Reggel borzasztó görccsel ébredtem, az alhasam fájt és a derekam, de nagyon. Utána egész nap, de inkább a derekam fájdogál, 10-15 perces szünetekkel, pedig eddig az volt a jellemző, hogy az alhasam fájt mensiszerűen, abba is belenyilal a fájdalom meg a szeméremdombomba, ma az NST-s dokinő azt mondta, hogy ez azért van, mert tágulok. Tényleg erről van szó vagy esetleg ez már a vajúdás kezdete lenne?
2012. aug. 3. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet h rejtett vajúdás, nálam ez volt. Fájásokkal mentünk be, de a méhszájam ugyanannyi volt, mint 2 hete. Aztán rá 1 órára már több mint 2ujjnyira kinyíltam. Én azt írnám, h mikor fájsz állj fel és sétálj egyet. Ha abbamarad ,akkor az nem fájás.
2012. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tágulás, ami egyenlő a vajúdással. ha már 2 ujjnyi, bent tartanak, addig otthon lehet szenvedni. könnyű szülést kívánok!
2012. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!