Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakosok! Van köztetek...

Pocakosok! Van köztetek olyan, aki halvány csíkos pozitív teszttel indult?

Figyelt kérdés
Több tesztet is végeztem már (2 napja késik a menszeszem), de egyiken sincs erőteljes csík! Nagyon szeretném már a bébit... Szerintetek van rá esély???
2012. aug. 3. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze,a halvány csík is csík. Tesztelj 2 nap múlva akkor már erősebb lesz. Halkan gratulálok :-)
2012. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Vasárnapra terveztem egy tesztelést! Nagyon bizakodom! :-)
2012. aug. 3. 20:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az en kerdesem:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

A hozzaszolasokban van alul, hogy milyen volt naprol napra a csikom :) na az enyem tenyleg extra halvany:)

19 hetes kismami

Szoritok nagyon!!!!

2012. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki halvágy csíkkal indul. Én mikor megláttam a csíkot, gyorsan vettem meg 1 tesztet. Persze az is halvány lett, de ott volt a 2 csík és nagyon örültünk. Pár nap múlva biztos erősebb lesz, még az elején vagy.
2012. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem van! Nekem 2 halvány volt, többet nem is csináltam :) MA 3 hetes, és alszik a kiságyban!

Gratulálok

2012. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van ott bármilyen a leghalványabb kis 2. csík, akkor az bizony pozitívat jelent.


Én is így voltam vele.

Megvoltak a terhességi tüneteim, de nem mertem magam annyira beleélni mert már hosszú-hosszú hónapok óta csak csalódtam.

Mégis erőt vettem magamon és teszteltem (déli órában).

Majd kiugrott a szívem. De aztán elkapott a kétségbeesés mert csak egyetlen egy árva csíkot láttam. Aztán eldöntöttem hogy legalább nem képzelem be magamnak a terhességet és lenyugszom...

Ahogy pördültem fordultam a fürdőből kijövet és dobtam volna a kukába a tesztet, hirtelen megakadt rajta a szemem, mert felfedezni véltem rajta még egy csíkot!!!!! Ááá először ki is nevettem magam, aztán meg jól le is csesztem saját magamat hogy már annyira babára vágyom hogy képzelődöm is.

De aztán ablak elé futottam a teszttel....!!!!!! És nem csak beképzeltem!!!!!!!!!!!

Azt az érzést!!!!! El se mertem hinni, egyszerre sírtam és nevettem!

Aztán sikongatva felhívtam a dokimat. (Hosszú hónapok óta jártam hozzá, minden hónapban nézte a peteérést)


Szóval saját példa: a halvány csík is csík!!!!!

Gratulálok!!!!

2012. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Jajj, de örülök nektek! Annyira biztató, amiket írtatok! Köszönöm! :-))
2012. aug. 3. 20:57
 8/19 anonim ***** válasza:
Halványat??? Az én tesztemen egy csík volt, pedig jó sokáig vártam. Csalódottan félretettem. Aztán pár óra múlva valami "hátsó sugallattól" vezérelve elővettem, és kikerekedett a szemem... Két csík...:) Azóta 23 hónapos. :) Ja, és mivel szakmabeli vagyok, kórházi, szülészeten alkalmazott tesztet használtam,hiper érzékenységű...:)
2012. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Aszta utolsó! Én meg kidobtam a - tesztet, amit hajnalban csináltam (mertmár nagyon kellett pisilni, és totál reggeli vizelet legyen), mert 8 körül szoktak jönni a kukások... Basszus...Meg se néztem előtte :((
2012. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én a mensi napján már erős tesztel kezdtem, nem is hittem el először. ezért csináltam még egyet reggel és láss csodát az is pozitív lett. akkor már elhittem, hogy nem a teszt viccelt meg:)
2012. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!