Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakosok! Van köztetek...

Pocakosok! Van köztetek olyan, aki halvány csíkos pozitív teszttel indult?

Figyelt kérdés
Több tesztet is végeztem már (2 napja késik a menszeszem), de egyiken sincs erőteljes csík! Nagyon szeretném már a bébit... Szerintetek van rá esély???
2012. aug. 3. 20:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az én tesztem is iszonyú halvány volt, alig látszott. A férjem csak meresztgette a szemét és kérdezte,hogy ez pozitív? Mert ő nem látja a csíkot. Én meg halványan láttam. Azóta ma betöltöttem a 39 hetet! Sok sikert!
2012. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az elsőnél halvány csíkom volt.
2012. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok babások! Holnap kiderül, csatlakozom-e hozzátok! :-)
2012. aug. 4. 07:01
 14/19 anonim ***** válasza:
:))) ó sokan vagyunk... én is kidobtam a tesztet.... majd egy óra múlva csak kikukáztam... és akkor már 2 csíkos volt :)most 23 hetes
2012. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ma reggeli discolor nevű tesztem negatív! Ezek szerint az előző 5 tesztem mégis csak mind álpozitív volt... ;-(
2012. aug. 5. 09:54
 17/19 A kérdező kommentje:

A délutáni gravi-hcg teszt pedig halvány pozitív.

Egyszerűen nem tudom már, mit higgyek! Életemben nem teszteltem ennyit, mint ezen a héten...

2012. aug. 5. 12:10
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni nőgyógyászhoz? Vérvétellel lehetne pontos Béta-Hcg szintet nézni.
2012. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én is azon töröm a fejem, hogyan tudnék megoldani egy nőgyógyász-látogatást, de a jövő héten olyan rossz időbeosztásban dolgozok, hogy nem tudok elmenni (szabira meg a sok hiányzó miatt nem engednek)... Azt hiszem, a legjobb, amit tehetek, hogy nyugodtan várok és elképzelem magam kismamaként. :-) Csak nehogy csalódás legyen a vége! Bár azért már mégis csak a 36. napom van...
2012. aug. 5. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!