Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 6 hetes, holnap...

Tegnap voltam 6 hetes, holnap megyek először dokihoz! Észlelhető lesz már a szívhang? Elevitet mindegy, melyik napszakban szedem, vagy igyekezzek reggel?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 5 hetes 6 naposan voltam először, hasi UH volt, láttuk a dolgokat, bár én igazából egy nagy fekete pacát láttam csak :) Szívhang még nem volt akkor, úgy tudom, inkább a 7. héttől van.

Az Elevitet én egy hétig szedtem reggelente kajálás után, de aztán abbahagytam, mert nekem nem jött be, rosszul voltam tőle.

2008. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tök mindegy mikor szeded. Én akkor ettem mikor épp eszembe jutott. Folsavat is egyél ha tanácsolhatom, mert csökkenti a fejlődési rendellenességeket! Még ne éld bele magad a szívhangba, mert lehet, hogy még nincs. és ne csalódj, és ne is ess kétségbe. Van akinek csak a 7-8héttől van. Mert ugye nem tudni mikor lesz a baba pont annyi hetes mint amennyinek gondoljuk :)

Sok sikert! Boldog babavárást! :)

Vicces nekem pont annyi van előre, mint neked hátra! ;)

34 hetes kismama

2008. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5 hetes kortól, már dobog a pici szíve, tehát elvileg, ha bekapcsolják, akkor hallhatod, de nem biztos. A 7. héten viszont már tuti.

Én reggeli közben veszem be az Elevitet, hogy napközben "ellássa" Babócát, mert a folyamatos hányingerem miatt sokmindent nem bírok megenni. De nyugodtan szedheted este is, ha tudsz rendesen aludni. Annyi van csak megkötve, hogy étkezés közben kell bevenni.

2008. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tegnapelőtt voltam ultrahangon, 6 hetes és 3 napos terhességet állapítottak meg, és már úgy vert a szíve, hogy majdnem kiugrott a bőréből:) teljesen elérzékenyültem... elvileg a megtermékenyülés után 25 nappal már elkezd verni a szív, ez a hetedik terhességi hétre tehető, de gondolom, mint minden más, ez is egyénenként eltérően fejlődik.
2008. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor talán már holnap megismerhetem Babuci szívhangját! Már most elérzékenyültem :-))
2008. máj. 8. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!