Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik ultrahang után...

Hányadik ultrahang után hittétek el a baba nemét?

Figyelt kérdés
én a 18 hetemet töltöttem most és a doki azt mondta,hogy ő kislánynak látja!jövőhéten megyünk 4D-re,addigra betöltöm a 19.hetet!nagyon szeretnénk,ha kislány lenne!én és a párom is kislányra vágyunk nagyon,persze,ha kisfiú az sem baj!csak szeretnénk már biztosra venni,mert lassan vennénk neki már egy-két dolgot!ha ott is kislányt mondanak,akkor azt már elhihetem?nektek hogy volt?elhittétek elsőre vagy hányadik ultrahang után mertétek elhinni?kislányból mekkora eséllyel lehet még kisfiú?várom a tapasztalatokat!minél többet! :)))
2012. aug. 4. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

13. héten kisfiút mondott a doki.Akkor a 23. hétig nem mutatta magát.A 23. héten már lányt látott,a 28. héten is de egyszer sem mondta biztosra hogy lány,csak tippelt!Szóval mi még nem tudjuk.De nem is baj!Így érdekesebb a várakozás!Meg most már bármit mondhat nem fogom elhinni 100%-ra,csak majd amikor kibújik!30 hkm

4d még nem voltam,most már nem is hiszem hogy megyek.De azt hiszem ott megmondják majdnem 100%-ra!

2012. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

18. Héten lányt mondott, elhittem!

El is kezdtem vásárolni a csajos cuccokat.

23 hetesen voltam 4d-n, akkor is lányt mondtak, az is lett!


Szomszédomnak lányt mondtak végig, fia született!

2012. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen doki és milyen gép. Nekem a fiamnál 18 hetesen mondták de sztk gépen és sztk-s doki. Azt még nem hittem el. Elmentünk 4dre. és ott már én is láttam jól ráközelített a szonográfus.

A második és harmadik babámnál 16 hetesen elmentünk 4dre ott is egyből látszott mindkettejüknél a "lényeg" :) Én is szabad szemmel kivettem hogy mi az. Úgyhogy onnantól elhittem. De sztks gépen sztk s dokinak nem, mert annyira alaposan meg se nézik, meg többször hallottam már ezt hogy hát valószínű inkább fiú pl. hát most akkor erre alapozzon az ember vagy ne?

2012. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 20 hetes ultrahangon 100%-ra mondta

a doki, hogy lány, visszakérdeztünk, hogy biztos? a válasz: -Persze, hogy biztos. Mellesleg én az elejétől kezdve fiúnak éreztem. Másnap a klinikára volt időpontunk, és egy másik doki fiúnak látta. Majd 24 hetesen az eső doki, aki lánynak látta, kijavította a véleményét és fiúnak mondta, ekkor már én magam is láttam, hogy bizony van ott valami a lába között, és nem a köldökzsinór.

Boldog babavárást.

Üdv.33hkm

2012. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismét első vagyok...Nálunk is ez van hogy érzem hogy kisfiú!!!!!A doki meg kislányt mond,de nem 100%-ra...Ez van...
2012. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18hetesen azt mondták kisfiú.

21 hetesen a saját dokim megerősítette. De nem mertem benne bízni amig el nem mentünk 4D-re.

A 26ik hét végén aztán a 4D-n mindent mutogatott :D ott tagadhatatlanul látszottak a fiús alkatrészek :)



31hkm

2012. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 hetesen kislány volt, 23hetesen 4d-n fiú de ottvolt a köldökzsinór is. Vártam a 30. hetit.....na azokat a zacsikat már nem lehetett nuninak nézni :-D 33hkm
2012. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19 hetesen mondta az orvos hogy kisfiú. utána 20 hetesen voltam ott is azt mondta egy másik orvos. De én nem láttam a kukacát...ezért ne mis hittem el 100%-ra

majd 23 hetesen voltunk 4D-n ott már teljesen látszódott a kis férfiassága :)))

2012. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szandy89 ***** válasza:

Nekünk a fogadott orvosom már a 12 hetes genetikain azt mondta,hogy kislány! És minden egyes alkalommal ezt mondta!! A héten voltunk 4D-s ultrahangon és ott az orvos már a combcsontjáról azt mondta,hogy szerinte fiú! És pár perc múlva meg is találta a zacsit a kukaccal!! :D

29 hkm

2012. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!