Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy 23 hetesen...

Létezik, hogy 23 hetesen gyomormagasságban érzem a baba mozgását? Ütemesen, ez már a csuklása lenne?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
létezik. gondolom vékony vagy. én is mindig röhögök, ha írják a hírlevélben, hogy már 5 centivel a köldököd felett van a méhed.. és már 10zel fölötte érzem. a csuklást még látni is lehet, meg kézzel érezni. nem tudom, nekem mikor kezdte, de állandóan csuklik. ha szemmel nem látni, meg kitapintani se lehet, akkor meg gondolom vmi ér lüktet.
2012. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok olyan vékony...amúgy látni és kitapintani is lehet.De van, hogy folyamatosan érzem, sokszor egymás után, valahol meg azt olvastam, hogy kb. 5-6-szor csuklik egy nap.Így nem igazán értem!
2012. aug. 4. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érezheted,ennyi idősen én már éreztem hol lejjebb hol feljebb,"úszkált"...:)Lehet,hogy még nem a csuklás,csak ütemesen a kis kezével vagy a lábával kalimpál.Én lassan 27 hetes leszek de a csuklást biztosan csak 1-2hete érzem és tudom,hogy az.:)

Sokkal kisebb erősségű mint a "rúgdosása"....:)

26hkm

2012. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mint ahogy nálunk sem, úgy a babáknál sem ugyanannyiszor van csuklás. az első gyerekem alig csuklott a terhesség alatt. most a második minden nap csuklik legalább egyszer, de van hogy kétszer háromszor is
2012. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is sokat csuklik. Simán lehet, hogy 23 hetesen már azt érzed.


27 hetes kismami

2012. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!