Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó heteiben az...

Terhesség utolsó heteiben az Nst vizsgálat mellett, hogy zajlik a magzatvíz vizsgálata, ellenörzése? Mindekinek nézik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

HAli!

Mi nem jutottunk el addig, csak a kiírás napján akarta a doki megnézni, de nem volt nyitva a méhszáj.

Állítólag be világítanak és a színét nézik, és nem e zavaros!

2009. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magzatvizet csak a betöltött 40. hét után nézik. Nekem pédául 2111 volt a méhszáj és az első kissé fájt (dokim csinálta), majd a második nagyon-nagyon fájt és véreztem is utánna(hétvégén ügyeletes orv). Szerencsére több nem volt.
2009. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 40+2 hetesen nézték, nekem nem fájt,igaz 1 ujjnyira nyitva voltam. Akkor nézték,amikor NST-n voltam,ott helyben. Nekem azelött nem nézték,valószinü,be kell tölteni a 40 hetet.
2009. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túlhordás esetén nézik, ha valamennyire nyitott a méhszáj. Feltesz egy kacsát, abba valami vékony kis csövet amit a méhszájba dug és lámpával bevilágít és benéz, hogy tiszta-e a magzatvíz. Ha tapasztalt kezek csinálják nem fáj.

Sokaknak beindítja a szülést, nekem nem, nekem kb. 10* nézték.

2009. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!