Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van annak valami jele ha a...

Van annak valami jele ha a méhlepény átvette a sárgatest szerepét?

Figyelt kérdés
Ma töltöm a 15. hetet és este furcsán fájdogált a hasam. Néha előjött egy tompa, egész hasra kiterjedő fájdalom, amit még ma reggel is érzek. Nem tudom mi lehet ez. Honnan tudhatom, hogy rendben megtörtént az átállás?
2009. júl. 19. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk a 12. heti uh-on már szerepel a méhlepény szó, akkor gondolom már "ő" dolgozik.
2009. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy a sárgatest pótló gyógyszert a 16. hétig adják, addig biztos megtörténik. Szedsz magnéziumot? Nem segítene?
2009. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg említik a méhlepényt a 12 heti UH-on, de ekkor még működhet párhuzamosan a sárgatesttel. Nem úgy megy ez, mint az őrségváltás, hogy az egyik elmegy és marad a másik. Nekem is voltak ilyen tüneteim a 14 hét körül. Anyukám, aki szülésznő, azt mondta, hogy nő a méh és ez okozza a fájdalmat. Elvileg az átállást nem lehet érezni. Bár nekem újra előjött a hányingerem 2 napra, ezt az átállásra fogtam. Nyugi, nem lesz semmi baj. De ezt ténylegesen csak a köv. UH-on fogod megtudni.
2009. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem ez teljesen normális dolog :)

A köv uh még több mint 1 hét, addig még nincs nyugi. Utána is csak kb 2-3 napra :) Ez már csak ilyen!

2009. júl. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!