Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes vagyok.38. hétre...

33hetes vagyok.38. hétre vagyok kiírva. Normális ha a dokim, csak a 37. hétre hívott vissza magához?

Figyelt kérdés
És nst?És vérvétel?ekg?stb..
2008. máj. 8. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megyek majd a 35. héten (a 31.-en voltam utoljára),utána hetente kell majd mennem NST-re.

33 hetes kismami

2008. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy lehetsz a 38. hérte kiírva 40 hét a terhesség?

A 33 hét után 2 hétre, 36 után pedig hetente szoktak visszahívni nst-t is csinálnak ilyenkor. a 35-36. héten pedig még szokott lenni vér és vizelet vizsgálat nekem lesz legalább is.

Szerintem kérdezz rá. A terhesség végefelé sűrűbb orvosi megjelenés szükséges még problémamentes terhesség esetén is.

34 hetes kismama

2008. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az előző (bonyolult)császárom végett,a komolyabb gondok elkerülése érdekében programozott császárral fogok szülni a 38.héten.Ezért is nem értem,hogy miért csak szülés előtt 1 héttel akar látni ujra a dokim?M
2008. máj. 8. 11:51
 4/5 A kérdező kommentje:
most voltam nála szerdán,és szó sem esett semmi nst-ről sem-Csak annyit mondott hogy 4 het múlva menjek vissza,akkor odaadja a beutalót a vérvételre,csináltassam meg addigra (valamikor)az ekg-t,és majd ha voltam nála utána mennem kell majd az aneszteziológushoz....De én későinek tartom már ezeket a dolgokat.Másoknak akik 33 hetesek,és 40.hétre fognak szülni,nekik is 3hét mulva kell visszamenni hozzá.Nekem meg 4 hét??Érdekes.Mit tegyek?
2008. máj. 8. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem tudom, hogy miért így hívott vissza a dokid már csak az előzmények miatt is. Én úgy tudom vagyis nekem kellett mennem a 33 héten, most kell majd a 36. héten mennem és utána pedig hetente ezt mondta a doki. Pedig nem is fogadott orvos, hanem sztk-ba járok. NST vizsgálatott pedig a 36. héttől csinálják hetente, majd a 38. héttől még sűsűbben úgy tudom.

Szerintem beszélj előbb a védőnővel utána pedig kérdezz rá a dokinál, ha fogadott orvos biztos készségesen válaszol.

34 hetes kismama

2008. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!