Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már csak napi egy Utrogesta...

Ha már csak napi egy Utrogestant kell szednem, akkor azt inkább reggel vagy este vegyem be, vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés
11. hétben járok és a doki mondta, hogy már fokozatosan csökkentsem az adagot, csak elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor kell bevenni.
2009. júl. 19. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem este érdemesebb,mert utánna már gondolom,hogy csak fekszel és jobban felszivódik!De eldöntheted,hogy neked mikor jobb!

Jó egészséget!

2009. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, én majdnem egy hete szedem, és azt vettem észre, hogy nagyon álmos vagyok bevétel után. Így szerintem jobban jársz, ha este veszed be. Én is így fogom majd csökkenteni.

7. hetes km

2009. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!