Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csíkok, striák, repedezés...

Csíkok, striák, repedezés ellen mivel lehet kenni a bőrt kezdettől fogva?

Figyelt kérdés
még nem jöttek ki, csak szeretném elkerülni, amennyiben lehetséges
2009. júl. 19. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
DM-ben, Brendon-ban lehet kapni a Weleda Schwangerschaftsöl-t (de van még több fajta ilyen kence). Ez elvileg lazítja a bőrt és csökkenti a csíkok kialakulását. Én kentem 9 hónapig, még gátolajat is vettem, azt is kenegettem. Nos csíkjaim azok lettek, igaz nem vészes. De hogy a kencének köszönhetem-e hogy csak ennyi lett azt nem tudom. A gátolajról nem tudom hogy jó volt-e, mert más okból kifolyólag császárral szültem. Ja ezek az olajak olyan 3000 ft körül vannak és 2 dl van benne, a gátolaj pedig 1 dl-s. Mindenesetre ártani nem árt, nem vesztesz vele semmit.
2009. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok, a terhesg elejtől nivea testápolóval kenem. Az ultrahangon a nő azt mondta hogy hű, de feszes az anyuka hasa.... :-)

Nekem ez bejött. Sok sikert.

2009. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én is rettegtem ettől,mert a combomon már gyerekkoromban jött ki a növekedéstől,egy pár darab,na gondoltam,hogy majd a hasam,cicim is reped ezerrel.Amikor megtudtam,hogy babás vagyok én a testápolómba kevertem babaolajat,azzal kentem magam reggel,este pedig tisztán babaolajjal,nem híztam sokat(9kg),és azt is szépen fokozatosan(ezen is sok múlik),hogy ne hirtelen nyúljon meg a bőröd.Nem jött ki egy sem,hogy genetika vagy az olaj és a mértékletesség,nem tudom,de ha még egyszer terhes lennék én ugyanígy csinálnám.

Üdv.10hós kis srác anyuja

2009. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!
2009. júl. 19. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam egy hozzáértő ismerőstől ...hogy mindegy hogy mivel kened,teljesen mindegy az a lényeg hogy kend valamivel hiszen nem az számít hogy mivel kened hanem az hogy kened..."masszírozod" és ezzel a bőr rugalmasságán segítesz....
2009. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

DM.ben van ki fejezetten erre saját termékük, egy olaj!

Nem drága és szuper!!!!!!!!!

2009. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, igen!! Én is a DM-esre szavazok, van abból krém is szerintem is tuti jó!
2009. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!