Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mertetek szexelni a terhesség...

Mertetek szexelni a terhesség 40-ik hetében?

Figyelt kérdés
Szeretnék a héten megszülni, arra gondoltam próbálkozunk szexszel. Aki próbált annak bejött? Hányszor csináltátok? Mikor szült meg aki szexelt? Köszönöm, 39+3hkm.

2012. aug. 6. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. En szombaton nagy tornaban voltam. Seta,lepcsozes,aznap 2-3 x is szex (csak ovatosan :)) de semmi... Ugyh megfogadtam h pihenek es nem "eroltetem" mert o meg maradni akar. De nalad lehet h bejon a dolog,aztmondjak ez a leghatasosabb. 39+3hkm
2012. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam sem vált be szülésindításnak, pedig 8 napos túlhordásban voltam. Igaz, csak egyszer bírtam rávenni a férjem, rosszul érezte magát a tudattól, hogy a baba fejét "böködheti". :)

Rá két napra indították.

2012. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát,nálunk nem jött be,sőt,a 2. babát túl is hordtam.

A legjobb,belenyugodni,nem csinálni semmit azért,hogy végre kibújjon a csöppség,egyszerűen csak szervezz valami jó kis progit! - ez a leghatásosabb!! Akik nem gondolnak a szülésre,és programot szerveznek,azok általában a progis nap végére a szülőszobán kötnek ki! :-D


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,13hkm

2012. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont egész hétvégén program volt,de semmi. Bográcsozás, tegnap kalandparkban voltunk,bár én ugye csak szemlélődtem,míg a fiaim másztak a köteleken. Séta az erdőben, csavizás, este feléig csak talpaltam mind a két nap. De semmi:-( ez sem hatot.. ezért gondoltam már szexre.. ááááááá..
2012. aug. 6. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnél bejött. Kiírt előtt 4 nappal (dec.22-re volt kiírva, és nem akarta volna az ünnepeket benntölteni) szex este 8-kor, éjfél körül kezdte érezni, hogy valami van, hajnalban már jöttek a fájások, délelőtt 9-kor megvolt a baba. 23-án mehettek haza. (hogy tényleg a szextől volt-e, vagy egyébként is beindult volna-e, azt mondjuk már sosem tudjuk meg :))
2012. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mikor én voltam terhes nekem sem akart beindulni a szülés és a szülésznőm azt tanácsolta hogy igyak meg 1 doboz alkohol mentes sört. Megittam és már estére megvolt a baba. Remélem segítettem. Gratulálok a babához!
2012. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alkesz mentes sör? Erről nem hallottam...Na,ezt felírom,majd kipróbálom,ha esedékes lesz! :-)



Próbáld ki,a zöld fűszeres ételeket,mint pl. bármi,sok petrezselyemzölddel. Vagy valami olaszos fűszerezésű étel... Ezek is segíthetnek! Nem tudom,hogy "anno" a jó sok petrezselyemzölddel ízesített töltött kacsa hozta e meg a "várt hatást",de vasárnap egyszer azt csináltam ebédre. Jó sokat ettem belőle,hajnal 3 fele jött az 1. fájás,reggel 6:40-kor meg meglett Hármaska. A mensi szerint 1 nappal korábban,a védőnő számolása szerint 1 nappal később.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos,13hkm

2012. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok: ezt az alkoholmentes sört én is megjegyzem, hátha a harmadiknál rászorulok:) az első kettővel mondjuk idő előtt folyt el a magzatvíz, de ki tudja. Állítólag az alk.mentes sör a tej beindítására is jó, bár én utálom még a szagát is, de a babáért mindent, elsővel megpróbáltam, de úgy végigfutott a melleimen egy hülye érzés, mint az áram, meg majdnem visszahánytam, ugyhogy nem erőltettem. A másodiknál a homeopátiás bogyó tejhozásra tök jó volt, 1. nap beiundult, azt tudom ajánlani (tudom bocs nem ez volt a kérdés, de remélem ezzel is segítek:))
2012. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!