Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez így kivitelezhető?

Szerintetek ez így kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Ha egy ilyen babakocsit: [link] ikerkapocssal összekötök az egyszemélyes változatával ( [link] )?
2012. aug. 6. 15:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy többnyire ketten tolnánk és akkor működne az iker kocsi, szimpla kocsi felálllás, de biztosan elő fog fordulni hogy egyedül kell vele mennem, rajtuk kívül 3 lányom ovis, és értük minden nap el kell menni, elférni elférnék vele, mert az óvodáig végig sétáló utak vannak. A válaszokat előre is köszönöm!:)
2012. aug. 6. 15:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát három babát vársz? De szupi! Gratulálok! Hát ha neked ez így kényelmes lenne akkor jó, de én megkérdeznék a bababoltba vkit, hogy mit ajánlanak.
2012. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gratula,lombik által sikerült?
2012. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok én is!

Nem lesz az úgy nehezen irányítható? Mindenképp kérdezz meg egy eladót,ők biztos jobban értenek hozzá!

2012. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még van időnk, úgyhogy utánajárunk ennek. A babák természetes úton fogantak!:)
2012. aug. 6. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babákhoz!

Jól értettem hogy van már 3 lányod és most még jön 3 poronty, micsoda kis család :)

Az egyes kocsid már meg van, azért akarod csak az ikreset venni? 3-as ikres babkocsik szerintem stabilabbak, mint ha csak te kötöd őket össze.

Vagy vidd az egyik babut hordozóban, és akkor elég a dupla kocsi :)

2012. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat lányom van, de 2 már iskolás lesz, egy meg még kicsi, de őt mindig át tudom majd vinni arra a fél órára a szomszédba, már ha egyedül kell mennem. Nem az előző babakocsi Stokke volt, de azt addigra odaajándékozzunk egy rászoruló családnak, meg amúgy sem használnánk már. Egyébként ez a hordozós dolog nem rossz ötlet. Vagy láttam az e-bayen olyan 3asiker kocsit ami 2 plusz 1 mögötte. Szerintetek ez mennyire lehet praktikus, használható és megéri e e-bayről rendelni?
2012. aug. 15. 22:58
 8/9 anonim ***** válasza:
úristen, gratulálok.hogy bírod ennyi gyerekkel? és ráadásul mindegyik lány:) csak gratulálni tudok! le a kalappal előtted.. :)
2012. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! én egyszer láttam egy anyukát -as ikrekkel:-) Olyan kocsijuk volt, hogy a három baba egymás mögött ült6 feküdt libasorban és egy kis kormánnyal irányított az anyuka, mint egy igazi kocsinál. Biztos könnyű volt, mert az anyuka egy kb 150 cm-s 45 kilós csajszi volt:)
2012. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!