Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott mehszaj van-e, vagy...

Nyitott mehszaj van-e, vagy volt nektek terhesseg alatt? Hany hetesen kezdodott? Mit javasolt az orvos pihenesen kivul, szednetek keltett esetleg valami gyogyszert? Elore is koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 29 hetesen írta a doki a kiskönyvembe hogy C 1100.


[link]



Meg sem említette,azóta is egyben vagyunk,37 hetesen.

Nyugalom!

2010. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 16.héttől 2100 az értékem4Ez a második terhességem, az elsőnél ez a 30. héten jelentkezett !40. héten szültem, és vajúdáskor alig akart nyílni tovább!
2010. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Én a 32.-36. hétig feküdtem kórházban emiatt (napi 4 injekciót kaptam, mert keményedett is a hasam), aztán kiengedtek, 38+3 voltam, mikor szültem. Vigyázni kell vele.

2010. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Egyébként annyi volt az előnye a méhszáj kinyílásának, hogy 5 óra alatt megszületett a fiam, pedig 1. terhességem volt.
2010. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 28. hettol nyitva volt a kulso es rovidult a mehnyak a 2. terhessewgem alatt. magneziumot szedtem, hogy ne kemenyedjek, de pihenni nem tudtam, mert a nagyobbik babam akkor volt 1 eves, raadasul 3 koltozesunk volt az utolso trimeszterben. Csak a 40. heten nyilt tovabb, 1222-re, majd 1333ra, tehat szinte kint logott a gyerek, de igy is ket nap mulva a doki inditotta be a szulest. az inditas es a gyerek felsirasa kozott alig ket ora telt el...
2010. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem még egyszer nem nézte a doki a méhszájamat. :(


gondolom az UH-on is látszódott volna ha nyitva van. 30 hetes vagyok...

2010. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom!Nem látszik uh-on a méhnyak!Ezt havonta szokta nézni a doki.Ha nincs orvosod, és nem jár ki a körzetedbe lévő védőnőhöz doki, akkor menj el magán rendelésre, ott megnézik!Ezt jó néha megnézetni!
2010. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ultrahangon tényleg nem látszik a méhszáj állapota viszont nekem is csak 29 hetesen nézte először a doki!

37 hetes kismama

Boldog babavárást!

2010. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!