Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvízvételnél tényleg a...

A magzatvízvételnél tényleg a köldökön keresztül szúrják a tűt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a 20%-on többen fent akadtunk... :D akkor nem is vállaltam volna, hiszen nagyobb lett volna az esély a vetélésre, mint arra, hogy beteg a babszi...
2012. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte senki nem vállalná,ha 20% lenne a kockázat.1. válaszoló vagyok.
2012. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Húúú...holnap megyek a genetikai szakrendelésre és nagyon félek a szúrástól. Tutira kelleni fog, mert az első babámmal voltak gondok:(
2012. aug. 6. 17:56
 14/16 anonim ***** válasza:

Dehogy tuti, ne így állj hozzá! Más eredményeket és UH is néznek, csak indokolt esetben végzik el, HA beleegyezel. Mondhatsz nemet is!

Drukkolok neked holnap!!

2012. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

1 óra múlva indulunk ! Nagyon köszönöm a biztatást. Biztos bevállalom ha javasolják, mert ha nem, akkor utána nagyon rosszul érezném magam, hogy beszariskodtam.

Du. megírom mi volt .

2012. aug. 7. 06:29
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem szúrtak, majd csak 3hét múlva fognak.
2012. aug. 8. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!