Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha 24+4 hetesen még...

Az baj, ha 24+4 hetesen még nem keményedek?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom, mit kéne éreznem, azt tudom, hogy pár másodpercig tart, és kőkemény lesz tőle a hasam, de ilyet még nem tapasztaltam. Volt már kőkemény a hasam, de az kajától volt és kb 8 óra volt, mire újra normálissá vált. Azt is olvastam, hogy olyan érzés, mint ha kő lenne a hasamban. Néha érzek olyat, mintha a szeméremcsontom mögött lenne egy kavics, de szerintem ez sem az. Az baj, ha még nincs keményedésem, vagy most már kéne, hogy legyen valami? Mondjuk én nem bánom, hogy nincs, csak itt is olvasom pl, hogy 17 hetesen meg 21 hetesen keményednek a kismamák, nekem meg még semmi...

2012. aug. 7. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy még nem keményedsz....:)

Majd a vége felé biztos fogsz egy kicsit keményedni.

Anno nekem is csak a szülés előtt pár héttel jelentkezett a keményedés.

2012. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötelező, örülj neki. Én a 38. héten szültem (egészségügyi problémák miatt programozott császárral), de addig szerintem egyszer sem keményedett a hasam és jóslóim sem voltak.
2012. aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a gyors választ! :)

Akkor megnyugodtam. Csak olyan furi, hogy másoknak már olyan korán van, nekem meg még semmi... Kicsit kilógok a sorból. :D

2012. aug. 7. 07:47
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Köszi neked is a választ! Akkor te szerencsésen megúsztad! Van akinek már hetekkel előtte vannak jóslói.
2012. aug. 7. 07:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 3. babámat várom,a 32. hétben vagyok,és nem keményedek.Ez az előző két terhességemkor is így volt,jóslóm se volt,mégis elég szépen kinyílva(2-2.5 ujjnyi)mentem szülni,3,illetve 4 óra alatt lettek meg a kicsik.
2012. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj hát legyél boldog, a keményedés nem kötelező és nem is jó tünet, az csak probléma!

Élvezd a babavárást és legyél hálás ezért!

2012. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem már 15 hetes koromtól volt keményedés 27 hetesen be is kerültem a kórházba és 37 hetesen engedtek ki. 40 hetesen szültem de azt mondták hogy csoda hogy nem lett a kicsim koraszülött.
2012. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
örülj neki :)) amúgy én se kezdtem olyan korán keményedni. nekem 29 hetesen volt először, de akkor jóslófájásokkal együtt és mentünk is a kórházba
2012. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem kell, hogy legyen, terhesség alatt semmi tünet, semmilyen érzés nem kötelező, van akinek van, van akinek nincs, én 37 hetes vagyok, se keményedés, se görcs nem volt eddig,van más gondom helyettük:-)
2012. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor most már teljesen megnyugodtam! :)


Szép babavárást nektek!

2012. aug. 8. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!