Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hétben vagyok. Tegnap...

18. hétben vagyok. Tegnap este egy órán át menstruációs görcs jellegű érzésem volt. Nem véreztem sem előtte, sem azóta. Szerencsére elmúlt, de nem hagy nyugodni. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem volt vérzés semmi baj , de ha nem hagy nyugton keresd fel az orvosod a nagyon erős görcs már rossz jel, ha kismenstruációs jellegű, akkor nagyobbodik a méhed, nyúlnak a szalagok, ilyesmi.Ha nagyon megijedsz ilyen esetben , akkor csak az orvos tud megnyugtatni, mi itt csak találgathatunk. Remélem nem lesz már ilyen gondod: sok boldogságot!!
2008. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is erre gondoltam, csak ez eltérő érzés volt a többitől. Minden jót Nektek is!
2008. máj. 8. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy egyszerűen többet kéne pihenned. Azért, ha mész dokihoz, mondd neki is, bár tuti, hogy megkérdi, vérzés volt-e, és ha igen, akkor nem szex miatt-e, és majd a nemleges válaszok után megnyugtat, hogy semmi gond, nő a méhed. :)
2008. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!