Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen felelőtlenek az...

Miért ilyen felelőtlenek az orvosok?

Figyelt kérdés
Ma voltam védőnőnél mert tul hordom a babámat.Nem elég,hogy 2naponta megkinoznak amnioszkopiával,még hülyét is csinálnak belőlem.Tegnap a doki azt mondta ma nézzenek meg nst-n meg kérjek labor papirt fehérjére.De a kiskönyvembe nem irt semmit.Most meg lecsesztek,hogy minek csináltak nst-t,ha holnap megint amnio és nst kell.Felháborító.
2009. júl. 20. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudod lecserélni a dokidat? Ez tényleg borzasztó, mintha nem lenne elég bajod..
2009. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bajotok nem lett az nst-től.Én inkább örülnék, hogy még pluszban van infóm a kicsiről.A fehérje szintén nem macerás, mert csak pisilni kell hozzá.

Az aminió meg fontos, nehogy belekakiljon a vízbe.

Én a helyedben valami viccel elütném a dolgot.

Ne idegesítsd magad, szükség lesz az erődre rövidesen.

(Könnyen beszélek, én a szülés előtt azt hittem megbuggyanok, olyan ideges voltam.)

Könnyű szülést, és egészséges babát!

2009. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Az amnioszkópia nagyon fontos,minden másnap csinálják,még ha kellemetlen is addig örülj,amig mindent rendben találnak.Ugyanis ezzel azt nézik ,hogy a magzatviz milyen állapotban van.Ha ugyanis el kezd szineződni,akkor meginditják a szülést.Nem felelőtlen a dokid,sőt!Amig tiszta a magzatviz

,addig semmi baja nem lehet a babádnak.

És ügye ,hogy mikorra irják ki szülni a kismamát,az nem pontos.2 hét plusz-minusz...

Ha ezt felháboritónak találod,hááát....

Ha forditva lenne ,és egy hete tojna rád a doki és közben tök zöld lenne a vized ,nahhh az felháboritó lenne,,és örülhetnél ,ha minden rendben lenne a babáddal..

2009. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.válaszolo!Nem az amnioszkopia háborit fel,félreértesz.Hanem az ahogy ma bántak velem.Szinte letoltak mert nst-re mentem ma is és tegnap is volt,holott orvos mondta.Labor papirt pedig nem adtak.
2009. júl. 20. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg kérd ki magadnak a hangot,ahogy beszélnek veled,szépen udvariasan,mert arról te nem tehetsz ,hogy nem tudja a jobb kéz,mit csinál a bal.Végül is nem zivességet teszel nekik,hogy megvizsgálhatnak,ez a dolguk és nekik a lehető legkedvesebbnek kellene lenniük veled.Legközelebb azért jegyezd meg,hogy ők vannak érted,és az orvossal beszéljenek olyan hangon,ne veled.

/3.válaszoló/

2009. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!