Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ettől baja a Babámnak?...

Lehet ettől baja a Babámnak? Veszélyeztetett terhesség?

Figyelt kérdés

Az EKG-m rossz lett. a háziorvosom szívritmus zavarra gyanakszik. Ez ugye nem árthat a babának?

emiatt veszélyeztetett terhes lehetek?

csak csütörtökön kapok eredményt, nagyon félek...


2012. aug. 7. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugalom.Ez a legfontosabb.Tudom hogy aggódsz és félsz,de ne gondolj a legrosszabbra.Ha halálra aggódód magad az árthat a babádnak:)Babának nem lesz baja emiatt.Lehet hogy neked sincs semmi.
2012. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Biztos, nem lesz semmi baja a babádnak, az a fontos, hogy észrevették és jó kezekbe kerülj. Gondolom meg fogják ismételni a vizsgálatot és esetleg kapsz rá valamit, de semmiképp ne aggódj, mert magatoknak ártasz.
2012. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja!

Nalam is talaltak problemat ,szivvzorej 2 sziv uh-t is csinaltak,az elsonel azt mondtak szivbillenytyu szukuletem van,4 het mulva kellet visszamenni kontrollra akkor semmit nem talaltak.Masik terhessegnel sziv ingeruletvezetesi problemat talaltak,megint sziv uh es 24 oras egk aminek az eredmenye negativ.A gyerekek szepek egeszsegesek lettek.

2012. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát kaptam időpontot kardiológiára de csak SZEPTEMBERRE!!!

addig a vérvételes leleteimet tudja megnézni a háziorvosom. a kardiológián se és az EKG-n sem mondtak semmit, hogy ez hatással lehet e a Picire. igazából miatta aggódom inkább mint magamért... ha ez eddig is jelen volt, akkor sem volt semmi tünetem. csak most tényleg a pici egészsége miatt aggódom nagyon.

Veszélyeztetett terhessé nyilváníthatnak emiatt?


köszönöm a nyugtató szavakat, igyekszem, csak hát nagyon nehéz. :(

2012. aug. 7. 23:33
 5/14 A kérdező kommentje:

rosszul fogalmaztam....

persze az én egészségem is nagyon fontos, de most csak a kis Pöttömre tudok gondolni..

2012. aug. 7. 23:39
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj, ha csak szeptemberre kaptál időpontot akkor nem nagy baj lehet...gondolom, ha sürgős előre vesznek..


Legalábbis rokonom(igaz nem terhesen) szept, végére kapott időpontot hasonló gonddal és a dokija azt mondta neki, ha nagy bajnak gondolná rögön megcsináltatja a vizsgálatot...

2012. aug. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6-nak igaza lehet, ha komoly lenne, nem előjegyzésre adtak volna időpontot, hanem rögtön átküldtek volna a megfelelő osztályra, vagy felvettek volna fekvőbetegnek. A többiek tapasztala alapján is lehet, hogy csak "rosszul voltál" vmitől, mármint lehet, te nem éreztél semmit, de a szived ugye folyamatos megemelkedett terhelésnek van kitéve. Próbálj meg megnyugodni, a picid egészségéért szerintem ezzel teheted egyelőre a legtöbbet.(Esetleg magán úton nem lehet előbbre hozni ezt az időpontot?)
2012. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell aggódni :) nekem is volt szívritmuszavar, engem nem is küldtek vele semerre, azt mondták ez nem komoly még. nem lettem veszélyeztet terhes és a babámmal sincsen semmi baj eddig :) egy most 18 hetes egészséges kis rugdosó lakó :)
2012. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

már nyugodtabb vagyok. így hogy elmondtátok hogy ha komoly baj lenne akkor egyből vizsgáltak volna.

köszönöm még egyszer :)

2012. aug. 8. 11:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ha van komoly baj sincs hamarabb ido.. Nem vesznek elore joreszt senkit, csak ha surgossegi ellatast igenyel. En elmennek egy maganvizsgalatra, azert hogy megnyugodjak, es megbizonYosodjak rola hogy a bebinek nem lehet baja, azaz miharabb kezeljek.

Ha anyagi oka van, akkor meg nem hiszem h 10.000 forintot max valaki ne tudna kisporolni egy ilyen miatt.. U gyhogy en nem nyugodnek meg. Tapasztalatbol irom, ha van aggodni valod se vesznek elore..

2012. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!