Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babás vagyok, vagy nem?

Babás vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma nem kellene megjönnie, pár napja hányingerem van, hányok, éjszaka is kijárok akár 2x is pisilni, a mellem fáj, feszül, de ma görcsöl a hasam és fehér folyásom van elég sok.. nem tudom már mire gondoljak.

2012. aug. 8. 10:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és "mindjárt meg fog jönni" érzésem van..
2012. aug. 8. 10:16
 2/15 anonim ***** válasza:
ha nem jönne meg akkor tesztelj egy pár nap múlva és kiderül!
2012. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ez elég bíztató, pláne a sok fehér folyás ha magamból indulok ki..

szerintem ha holnap sem jön meg

akkor péntek reggel első vizeletből 10 es érzékenységű teszttel próbálkozz.


majd írd meg

2012. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én a nem várt napján teszteltem erős pozit, ja és nem reggeli pisiből, hanem estiből csináltam.

(az utolsó mensim május 21. volt a doki kb júni 6.-át mondott a fogantatás időpontjára)

szóval szerintem tesztelhetsz ma is, ha már nagyon izgulsz :) ha esetleg negatív lesz és nem jön meg holnap-holnapután sem akkor is tesztelj. attól függően lesz pozi a teszt, hogy mikor fogant meg a Csöpséged.

majd írd meg mi lett:)

2012. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok!:)

Megkérdezhetem, hogy milyen erősségű tesztel teszteltél? nekem x-epil van..

2012. aug. 8. 11:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is anno X-epillel teszteltem. Mikor meg kellett volna jönnie, reggeli vizeletből erősebb lett a második csík, mint a kontroll :) Kívánom, hogy Nálad is ilyen legyen :)
2012. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én majdnem ugyanezeket a tüneteket produkáltam, mikor terhes lettem, bár én a terhességem alatt egyszer sem hánytam. A menstruáció elmaradása után kb 3 nappal teszteltem... Én X-epil-t vettem, nekem is erősebb volt a terhességi csík, mint a tesztcsík.


26 hkm

2012. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek:) Holnap tesztelek akkor!
2012. aug. 8. 15:00
 9/15 A kérdező kommentje:
Minden arra utal, hogy terhes vagyok, de reggel óta görcsöl a hasam és fehér, majdnem h átlátszó folyásom van..ez normális?
2012. aug. 8. 19:00
 10/15 anonim ***** válasza:

A 7es vagyok újra: mint írtam, nekem is ilyen tüneteim voltak. Görcsöltem, hányingerem volt, nem ettem szinte semmit és mellette nekem is elég folyásom volt. Hogy normális-e vagy sem, azt nem tudom, de nekem ugyanez volt. Csak éppen mi nem terveztük a babát...


26 hkm

2012. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!