Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha (remélem) összejön most a...

Ha (remélem) összejön most a baba, és nemvárt előtt közvetlenül megyünk balcsira, be merjek menni a vízbe?

Figyelt kérdés
Eléggé hajlamos vagyok altesti nyavalyák összeszedésére, nem szeretnék kockáztatni. De már 5 éve nem voltunk sehol, még strandon se, pedig imádok pancsolni. Esetleg valami krémmel bekenekedve bemehetek? Tudnátok ilyet ajálnani? Vagy inkább hagyjam ki a fürdőzést?

2012. aug. 8. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem bemehetsz egy kicsit, aztán amikor kijöttél akkor intim mosakodóval zuhanyozz le és száraz fürdőruhát vagy fehérneműt vegyél fel, ne vedd vissza azt ami rajtad volt
2012. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

már babás voltam, de még nem tudtam róla, a Velencei-tóban fürödtem, nem lett szerencsére semmi baj.

azt mondják természetes vízben lehet fürdeni, bár én nem kockáztatok inkább. ki tudja mi van a vízben. :(

de ezt igazából Te érzed, hogy bele mersz-e menni.

2012. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na, igen én ezt érezem, hogy "hív a természet" :)), de a babért mindent. Sajna apa már lehurrogott, hogy akkor ő mit csinál a két lánykánkkal (2 és 4 évesek), merthogy ő meg úszni sem tud... A lecke fel van adva... Azt én is olvastam többektől, hogy a Balatonnak jó a vize. Esetleg a krémmel kapcsolatban valaki tudna válaszolni? Az eddigieket is és előre is köszönöm!
2012. aug. 8. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az egész napos Balcsis ázás után teszteltem pozitívat!:) Be akartam kenni magam Canestenel, de otthon felejtettem. Semmi bajom!:)
2012. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ó te szerencsés!! Gratulálok!! A Canestenre én is gondoltam. Hát, lehet, én kipróbálom a pancsit vele (már ha nem hagyom itthon én is...:))
2012. aug. 8. 14:58
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok


nekem is a dokim a canesten kombit mondta, amibe 3 kúp van hogy azt használjam. persze amikor meg ezt írtam egy másik kismaminak akkor le lettem hurrogva hogy azt a 12. hétig nem szabad használni...

mielőtt bemész a vízbe előtte fél órával-órával beraksz egy kúpot persze csak kézzel és akkor lehet fürdeni

2012. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nini24 ***** válasza:

Én azt hallottam,fel kell tenni egy tampont,talán mintha azt is olvastam volna,h be kell kenni canestennel... Nem tudom,ez mennyire 'legális' módszer :) Dokit nem tudsz megkérdezni?

7 hetes km, és 2 éves csajszi anyuja

2012. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért azt a Canestenes kúpot nagyon nem ajánlanám annak, aki nekem tanácsolta, meg másnak sem, kifejezetten külsőleg használandó! A nyálkahártyát sztem tönkretenné, vagy nemtom, nem vagyok gyógyszerész, de kívülről simán használható, mostmár több helyen is olvastam sokaktól. Azt hiszem így is teszek (csak jó idő is legyen majd:)

Köszönöm mindenkinek a választ! a kismamáknak pedig gyorsan tovaröppenő babavárást és könnyű gyors szülést kívánok! két gyönyörű kislány boldod anyukája:)) (meg remélem még egy tesójé :D)

2012. aug. 8. 20:55
 9/11 A kérdező kommentje:
jaj bocsi: a Canesten kenőcsös tampont nem ajánlanám!
2012. aug. 8. 20:56
 10/11 nini24 ***** válasza:
Én sem voltam a Canestenben biztos,de a tamponozást hallottam már,tuti!Egyébként van egy csomó ilyen kérdés a terhesség témakörben, keress rá!
2012. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!