Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek az átlagnál...

Volt valakinek az átlagnál jóval nagyobb hasa, mint a vele egyidős terheseké?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok, második baba, nem vagyok vékony, de kövér sem, viszont kétségbe ejtően nagy a hasam, kb. akkora, mint egy 30-35 hetesé. 2 kg-ot híztam eddig, 2 hete voltunk uh-n ott nem mondták, hogy nagyobb volna a baba, vagy több lenne a vizem, vagy bármi. Kicsit meg vagyok ijedve, mert nem tudom, hogy fogom még kibírni a hátralévő kb.15 hetet, az még rengeteg, és úgy érzem, majd szét repedek... Volt valaki hasonló helyzetben?
2012. aug. 8. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem sokkal is de kicsit nagyobb a hasam. 18 hetes vagyok és akkora a hasam mint másnak 23-24 hetesen. első baba és kövér sem vagyok. majd talicskával toljuk a hasunkat szülni :)
2012. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. ikreknél.
2012. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok(54 kilóval kezdtem,magas is vagyok 178 cm.),most 38 hetes vagyok.Csajok,hatalmas pocakom van,megmoccanni sem bírok.Már 25 hetesen azt hitték,hogy 35 hetes vagyok.A babám méretei átlagosak,azt mondta a doki,ha kiírt időpontban születik kb. 3200 grammara számíthatunk.Nagyon rossz,egész nap csak fekszem,és semmi nem jön rám.12 kilót híztam,hát nem tudom....De éljenek a nagypocakos kismamák!:DD
2012. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elsőnek ikrekkel voltam terhes, akkor hatalmas pocakom volt (még a kórházban a szobatársaim is elrettentek), most egy babát várok és úgy tűnik, mivel egyszer már jó nagyra kinyúlt, most is megtartja ezt a jó szokását, olyan gyorsan kipattant, hogy csak na. Én sem tartok még a 30. hétnél, de néztek már szülés előttinek ;)
2012. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. 26 hetesen akkora volt, mint másnak a 40. héten. Elég sok idegen meg is jegyezte, hogy nem soká szülök e. Mondom nekik, addig még van egy pár hónap. :) Én 47kg-val kezdtem a terhességet, és 18kg-ot híztam a végéig.

Tényleg! Nem akartok képet felrakni a pocakról? :)

2012. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en 24 hetes vagyok, 53 kilorol indultam. Igaz, mar 11 kilonal tartok, ma reggel meg is kerdeztek a boltban, hogy a napokban fogok-e szulni.
2012. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

24 hetes vérvételen az asszisztens azt hitte, hogy a 32. hetes vérvételre jöttem, és mások is mindig megjegyezték, hogy nagyobb a pocakom, mint másoknak ennyi idősen. Viszont most már a vége felé azért lelassult a növekedésben a pocakom, a Baba azért nem :)

Boldog babavárást

Üdv.:34hkm

2012. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!