Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt-e valakinek, hogy a...

Volt-e valakinek, hogy a babánál az egyik agykamra nagyobb volt mint a másik? 28 hetes km

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is találtak agykamra tágulatot.Azt hiszem az egyik agykamránk a határértéket súrolta és a doki, aki észrevette, halálra rémített, hogy beteg lesz a babónk. Utána olvastam, meg elmentem más dokihoz is és a lényeg, hogy ha mind a három agykamra nagyobb, mint 10mm, akkor lehet vízfejűség. Remélem jó adatokat írtam, mert már régen volt. A másik doki azt mondta, hogy a fej ilyenkor hozzánő a tágulathoz. Így is lett, egészséges kislányom született. Ne aggódj, menj el több dokihoz, mert milimétereken múlik és a jó Uh gépen. Sok sikert! 22 hetes km.
2010. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!