Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KISMAMÁK SOS! Féloldali...

KISMAMÁK SOS! Féloldali lábdagadás egy kis zsibbadással kísérve 20 hetesen. Mennyire van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Eszem ágában sincs egyből a legrosszabbra gondolni, és bemesélni magamnak mindenfélé trombózist meg ilyesmit...:( hátha van rá vmi normális magyarázat ami nem ennyire ijesztő.

#terhesség #trombózis #féloldali lábdagadás
2012. aug. 8. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ez a terhességgel jár,

a lábdagadás a vizesedéstől van.

nem kell egyből trombózisra gondolni, az nem úgy megy.

2012. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy ezzel jár nem most kezdte a dagadást hanem 6hetesen. :):):) engem most az aggasztott hogy hirtelen csak egy lábam dagadt meg és zsibbad is meg fáj. Egyébként elég nyilvánvalóan leírtam hogy nem vagyok hajlandó trombózisra gondolni:) köszönöm a választ.
2012. aug. 8. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:

A thrombosis tünete a duzzanat mellett, hogy a végtag pirosas elszíneződésű és meleg tapintatú. Ha ilyet tapasztalsz, akkor jobb orvoshoz fordulni vele.

üdv:34hkm

2012. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de amikor a doki meglátta az én lábamat, hogy csak az egyik van bedagadva úgy bevágott a kórházba, hogy csak pislogtam. Már aznap szirénázó mentővel vittek az angiológiára. Nem találtak semmit, szerencsére. De nem játék, jobb ha látja orvos!
2012. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne trombózisra gondolj, de a féloldali lábdagadás, zsibbadás nem normális. Ha mindkettő dagadna, vizesedne az elfogadható lenne, de ha csak az egyik...
2012. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám!

Sómentes diéta,láb felpolcolás,sok folyadék... Nekem ezt mondta a doki.

De már voltam laborban és hétfőn megyek belgyógyászatra is...

16hetes

2012. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!