Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete tartó erős hasmenésre...

1 hete tartó erős hasmenésre praktika vagy menjek dokihoz? 30hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Doki. Hasmenés a szülés jele is lehet, ami még nagyon korai. Jobb esetbe csak vmi vírus.
2012. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz, ez már nagyon hosszú idő.
2012. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nődokihoz vagy a háziorvoshoz menjek?

A szülés előtt mennyivel van ilyen tünet? Nagyon korai, de most elkezdtem félni,mert egy hete voltam a nődokinál és azt mondta nagyon kemény a méhem és pihenjek sokat és megemelte a magnézium adagomat,mert szerinte legalább 4 hétig még ki kell bírnom. Mi lesz most?

2012. aug. 8. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha (neked) túl sok magnéziumot szedsz, attól is lehet. Aztán szimplán a baba mozgása is ingerelheti a beleidet - nekem attól is ment a hasam, dacára, hogy a legtöbb kismama székrekedéses, a dokim azt mondta, ez is előfordul. Mindenesetre tényleg inkább lásson orvos!
2012. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Napi 3-szor 2 szemre emelte meg az adagom, a baba napi 14-18 órát mocorog.
2012. aug. 8. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha azóta megy a hasad, hogy több magnéziumot szedsz, akkor elég gyanús. Én a helyedben - ha lehet ilyet - felhívnám és megkérdezném, mit tegyek.
2012. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én napi 6-9 szem magnéziumot szedtem,mert nyitva a méhszájam a 26.hét óta. 3 hétig!!! hasmenésem volt,már nem bírtam tovább,megbeszéltük a dokival,hogy csak görcs esetén veszek be magnéziumot,mivel azóta nem nyíltam tovább.Valószínűnek tartom,hogy Nálad is a magnézium kavart be,konzultálj a dokival,hogy mit lehetne tenni.

32hkm

2012. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy akkor tényleg a sok magnéziumtól van. Holnap rákérdezek a másik dokinál aki a genetikai Uh-t csinálja. És ha olyat mond akkor elmegyek a rendes dokimhoz.Nem tudom mennyit engednek majd belőle ,mert nagyon sokat keményedek és a napi 3 szemtől is keményedtem és ezért emelte fel akkor valószínüleg nem fogja csökkenteni. Mivel a 3 mellett derékfájásom és enyhe görcseim is voltak,mióta megemelte viszont ezek nincsenek.
2012. aug. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!