Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorsav ellen van valami...

Gyomorsav ellen van valami házi praktika?

Figyelt kérdés

nem szeretnék még gyógyszert bevenni!

köszi a válaszokat:)


2012. aug. 5. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem a szódabikarbóna azonnali hatással elvette a savamat

egy kiskanállal bekapok, iszok rá kb 2 deci vizet és mintha elvágták volna

2012. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A szódabikarbóna szerintem is jó.

A patikában kapható Salvus víz is jó, és egy kicsit elviselhetőbb az íze.(de drágább)

2012. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nem is kell a legtöbben szódabikarbóna van úgy is :-)

legalábbis a párom szerint (ö vegyész)


egy kiskanál vízben gyorsan idd meg és rá egy nyalat méz csak h a szádba nem legyen íze

2012. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hideg tejet kell lassan kortyolgatni. (Ha utálod a tejet, akkor persze nem megy a dolog...)
2012. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kipróbálom majd őket :)
2012. aug. 6. 06:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy hallottam(ugyan nem vagyok terhes),hogy a pattogatott kukorica jó!Na meg persze a jó öreg háztartási keksz!

2012. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

vicces lenne állandóan pattogatott kukoricát enni... :D

Nekem a szódavíz jött be. Lassan elkortyolgattam egy nagy pohárral, és jobb lett. Tehetsz bele esetleg egy kis málna-, vagy bodzaszörpöt ha nem szereted magában, csak ne legyen túl sok a szörpiből, mert kezdheted elölről. Csak épphogy legyen vmi íze.

2012. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem elején minden nap pattogatott kukoricát ettem, mert az megmaradt bennem és savam sem volt. Utána pedig a salvus vizet ittam. A szénsavas dolgok csak jobban felhozzák a savat, azt nem szabad. A tejet és a kekszet is próbáltam, nekem nem vált be egyik sem.
2012. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Médea, akkor röhögnél rajtam: én az elsővel az utolsó két hétben szinte csak pattogatott kukoricát ettem, mert minden mástól égett a gyomrom. Érdekes, hgy a kisebbel is égett, de vele még a pat.kuk-tól is, ugyhogy vele kipróbáltam a Salvus vizet, és nekem is jó volt.

Egyébként azt mondta mindkettőnél mindenki nekem,hogy ha ég a gyomrom, nagy lesz a haja a babának: ténlyeg nagy, feket haja volt mindkét lányomnak! Kellemes babavárást mindenkinek!

2012. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na...akkor csak nem írtam hülyeséget...(pedig már kezdtem azt hinni)!!!!!
2012. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!