Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is visszatértek a...

Másnál is visszatértek a panaszok? 32hkm

Figyelt kérdés
A 15.hétig tartott nálam a hányós,szédülős,aluszékony időszak,azt hittem már nem találkozom ezekkel a tünetekkel. Most viszont megint folyton hányingerem van,és bárhol el tudok aludni napközben. Normális,hogy megint előjöttek?

2012. aug. 8. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Kitartás, nem sok van már :)
2012. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk nem volt hányingerem semmi ilyesmim,de viszont én is elég fáradékony voltam az elején és most nállam is vissza jött.ugy hogy nem vagy egyedül.kitartás

Üdv 32hetes kismama

2012. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony sajnos normális! Most érte el a gyomrodat a méhed, és a nyomástól van hányingered. Próbálj meg többször keveset és könnyen emêszthetőt enni! Az álmosságot pedig használd ki :-) nemsokára nem tudsz majd sokat pihenni!
2012. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor most már ez lesz végig :) Kár,hogy az álmosságom csakis kizárólag esténként nem érvényesül :D Nappal meg húzom a lóbőrt. Köszönöm mindenkinek még egyszer a válaszokat,és boldog babavárást! :)
2012. aug. 8. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a végéig csak addig amíg a fejecskéje be nem illeszkedik rendesen, akkor megint felszabadul a gyomrod, akkor majd csak pisilni fogsz szaladgálni :D
2012. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is visszatértek a panaszok, de már nem sok van.

Kitartás!

Üdv, 36+6 hkm

2012. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsés vagyok, mert nekem ilyen tüneteim nincsenek. Bár nekem meg légszomjam szokott lenni, az sem jobb. :( 34 hkm
2012. aug. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia! én két napig minden este hánytam, mire rájöttem, hogy 6 után már nem szabad ennem, estére a legrosszabb a helyzet. ilyenkor jön vissza a torkomba a sav, majd megőrülök, lever a víz és hányingerem van, borzalmasan érzem magam. mostanra már alig van étvágyam, félek bármit is enni, nehogy rosszul legyek. gondolom hasonlóakat érzel. itt már tanácsolták előttem, hogy próbálj meg könnyed ételeket enni, evés után nem egyből elfeküdni, hanem kicsit ülni, vagy menni egy kört a lakásban, nekem ez úgy-ahogy bevált. kerüld a sok édeset, a nagyon savanyút!

fel a fejjel, hamarosan vége! :)

33 hkm

2012. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor úgy látom ez teljesen normális :)

Én is állandóan aludtam az elején, most 2-3 hete megint :)

Van olyan hogy reggel 8kor felkelek, elrendezem a dolgokat, 11kor már alszom :) Ez ilyen, most kell előre sokat pihenni :)

Nekem hányingerem nincs, viszont sokkal kevesebbet és több részletben tudok csak enni. Nincs már hely....

A légszomj nálam is jelentkezett- utálom :D



32hkm

2012. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát Lányok,akkor már tényleg csak az a vígasz maradt,hogy hamarosan itt lesznek velünk a drágáink :) Nekem légszomjam nincs,de a lányom rendszeresen a bordámhoz feszíti a lábait.

Gyomorégés nálam kegyetlen,a rennie az egyetlen ami bevált,semmi más. Enni alig tudok,főleg ebben a melegben.

Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam,hogy nem vagyok egyedül ezzel :)

Mindenkinek nagyon boldog babavárást,tényleg csak pár hét és megölelhetjük a gyermekeinket :)

2012. aug. 9. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!