Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed abortusz után vagyok...

Missed abortusz után vagyok 3héttel, mehetek szoláriumba?

Figyelt kérdés
ha veszek fel tangát és rakok be egy tisztasági betétet-"fertőzés"elkerülése végett?!
2009. júl. 20. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Milyen fertőzés? Az izéd nem érintkezik a szoláriummal, nem? Max. bőrkiütéseid lehetnek (bőrferőzés nem nemi) az meg mindegy a missed ab szempontjából.... Szerintem nem kaphatsz el semmi olyan fertőzést, pláne ha bugyiban szolizol!

2009. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem kijött a májfoltom, pont a szám felett, mintha bajuszos lettem volna úgy néztem ki. Én is kb. 3-4 hétre szántam rá magam, hogy kicsit kényeztessem magam, de így nem mentem többet. Ez csak az én tapasztalatom.

Én nem hinném, hogy bármilyen fertőzést elkapnál bugyi nélkül, vagy menj állószoliba, ha tartasz a fertőzéstől.

2009. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!