Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van az a babona hogy ha...

Hogy van az a babona hogy ha megégeti magát a terhes nő, akkor a gyereknek is lesz anyajegye ugyanott?

Figyelt kérdés
Így tartják? Nyilván nincs alapja, meg minden, de ma megégettem a hasamat (nem volt túl kellemes), és eszembe jutott, és kíváncsi vagyok rá. Szóval akkor eszerint mije lesz a gyereknek és hol?

2012. aug. 9. 13:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor lehet mégsem babona?:) Mindenesetre érdekes egybeesés!


Rózsaszirmos voltam

2012. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Na majd meglátjuk. :)
2012. aug. 10. 08:05
 13/14 anonim ***** válasza:

Anyósomra a forró kávé ömlött anno,pocakosan,állítólag oda,ahol a Páromnak egy sötétebb folt van.Nem anyajegy,nem tudom minek hívják azt. A Párom,az anyja,a nagyanyja,sőt tán még Apósom is szentül hiszi,hogy ez a babona miatt van...


Üdv: 3 lnys,14hkm

2012. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hátha ez így van akkor az én kislányomon nem lesz egy ép bőrfelület sem...... 32 hkm
2012. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!