Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy kislányunk lesz?

Figyelt kérdés
Ötleteket kérek! :) A hét végén elutazunk a Balatonra és vasárnap lesz a születésnapja is, akkor tervezem elmondani :)
2012. aug. 9. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudok jó ötlettel szolgálni, de én nem tudnék várni a helyedben... :)
2012. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Szia.

Van már ultrahang képed? Vagy a tesztet csomagold be, majd este vacsi után ad neki át az ajándékot:)

Esetleg csomagolhatsz neki kis bodyt, vagy kis zoknit, amiből biztos rájön hogy mi a szitu:):)

Sok sikert:)

2012. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ennyire kislányt szeretnétek?:)

Egyébként a szülinapi ajándéka mellé odanyomhatnál egy igazi csajos rózsaszín kisruhát,abból biztos leesne neki.Vagy egy hirtelen elpöttyentett megjegyzés:"Biztos a lányunk is imádni fogja a rózsaszínt."Talán:"Jé,milyen érdekes.Hmmm...Most láttam először egy magzat kis punciját." Lehet mindegyiknél lesz egy kis képzavar,de hamar rá fog jönni,miről van szó:))

2012. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
örülni fog neki? akkor keríts neki nagy feneket! :-) vegyél egy pár kislány cipőt v kalapot, jelképesen, ezt add neki ajándékba. vagy "Apukám kicsi hercegnője vagyok" feliratú bébi bodyt, az is nagyon megható tud lenni.
2012. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én párom sajna nem tudott eljönni az első 4D uh-ra, ahol kiderült, hogy lány, én azt csináltam,hogy vettem egy pici rózsaszín újszülött zoknicskát, amit aztán hordott is, (mármint a gyerek:)) és azt adtam neki oda.
2012. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy kislány lesz? Már annyi idős terhes vagy?
2012. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már tudod, hogy kislány lesz? Akkor már nem az elején lehetsz, nekem csak a 20. héten látszott... A férjed nem tudott róla eddig? Vagy csak úgy érzed, hogy kislány lesz? (én kisfiút éreztem, és kislány)

A kérdésedre a válasz: kis rózsaszín babacipő!!!


26+2 hkm

2012. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen tegnap tudtam meg 17 hetesen és tuti az mert én is láttam a 3 vonalat szóval nincs ott kuki.nem arról van szó, hogy nagyon akartunk kislányt csak épp most derült ki és a párom pont nem tudott eljönni mert dolgozott.igen,nagyon nehezen bírom,de így sokkal jobb lesz majd nem otthon közölni a születésnapján :) nem rossz ötletek még jöhetnek! az eddigieket is köszönöm!
2012. aug. 9. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Pocakfestékkel írjál valami frappánsat/aranyosat a pocidra (pl. apa pici csaja),ami arra utal, hogy lánykát hordasz a szíved alatt..esetleg fess rá pluszba egy masnit:P
2012. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én annyit mondtam,hogy:Fiú néven nem kell gondolkodnunk:-)
2012. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!