Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt tényleg nem...

Terhesség alatt tényleg nem ajánlott teát fogyasztani?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak a feketeteára vonatkozik? Pl.picwicket szabad, sir mortont meg nem? Csak ismerőstől kaptunk rengeteg teát és nem tudom ihatnám e vagy sem?
2012. aug. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
fekete tea pörget, azért ne igyál, a gyógyteákból sem mind jó, de a többi mehet
2012. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyat ne igyál pl amiben édesgyökér van. meg a nayon erős fekete teák nem jók. ha gyógynövény teát akarsz inni, keress rá, hogy szabad e
2012. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fekete teába sok a koffein és a vizet megköti

zöld tea vízhajtó hatása miatt nem jó

Koffeinmentes gyümölcsteát nyugodtan ihatsz

2012. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítólag a citromlé semlegesíti a koffeint. Nem tudom,hogy így van e,de én anno sok citromleves fekete teát megittam a terhességek alatt is -még mielőtt ezt hallottam volna- (évek óta ezt iszom,mást nem nagyon) és nem volt gond. A gyerek sem pörgött be... Bár az is igaz,hogy az első terhességem előtt cigiztem-kávéztam (napi 4-5 Family Frost-os teás készlet csészéjével),de kávé ráadásul lefekvés előtt is lehúztam egyet,és ugyan olyan hamar elaludtam,éjszaka sem ébredtem fel... szóval,lehet a szervezeten is múlik,nem tudom.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!:-)


Üdv: 3 lányos,14hkm

2012. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!