Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap muszáj lesz egy nagyon...

Holnap muszáj lesz egy nagyon nagytakarítást csinálnom, nagyon leterhelném magunkat? 27 hetes kismama.

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy takaríts,hogy lassan.Nem kell sietni.Mindent szépen, komótosan, hisz ráérsz.Sokszor ülj le.Ha ugy érzed akár feküdj is le időnként.:)
2012. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a babaszobát festenénk ki,és ugye akkor már nekiállnék nagytakarítást csinálni de le akarom tudni holnap mindet..

persze nem megállás nélkül gondoltam meg próbálok nem hajolgatni túlzottan, annyira elvagyok már fáradva a pocakom hatalmas..

2012. aug. 10. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vet fel minket a pénz, de én fizettem egy hölgynek, hogy segítsen. 12 ezret kapott 12 órára, egész nap csináltuk 3-an a férjemmel. Nem lett kész így sem, de a nehezebb és vegyszeres dolgokat a hölgy csinálta.

Nincs erre lehetőséged?


Tudod, én az előző terhességemnél nem vigyáztam, koraszülés miatt rossz vége lett:(


Lehet, hogy én parázom túl, de most már nem kockáztattam semmit.

2012. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

32 hetesen költöztünk új lakásba. 2 hétig festettünk, takarítottunk, pakoltunk. Néha már úgy csináltam, hogy a földön ültem közben, van mikor otthagytam félig letörölve a polcokat, és ledőltem pihenni. Szerencsére sok segítségünk is volt, ők másztak a létrára ablakot pucolni, függönyt felrakni, stb. Nagyon jó volt, hogy ezeket nem nekem kellett csinálni. Te nem tudnál hívni valakit segítségnek? Barátnő, család?

A lényeg, hogy ne terheld meg magad nagyon, amint érzed, hogy elfáradtál pihenj le, inkább 2-3 nap alatt legyen kész a takarítás, minthogy valami bajotok legyen!

37 hkm

2012. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

32hetes terhes vagyok, ma fejezték be a házunk szigeteléssét és színezését+ ma lakásban is takarítás, ablakpucolás. Reggel óta csinálom, közben pihenőket tartok, így könnyebb :) De azért nagyon el vagyok már most is fáradva :)



32hkm

2012. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

most is csináltam pár dolgot, de hihetetlen hogy elfáradtam..

anyósom takarítónő képzeljétek, kértem hogy segítsen


gondolhatjátok mit felelt..


úgyhogy maradok egymagam, segítség nincs más csak a férjem majd ő tologatja a bútort, meg felporszívóz :)


takarítónőt meg nincs pénzem fogadni sajnos nem is ismerek senkit..


na ennyit erről !

2012. aug. 10. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!